• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Озеленення проспекту Червоної Калини (від вул. Стуса, 57а до проспект Червоної Калини, 1а). Брав участь

Доданий
12.09.2019
Номер
106
Інші проекти

Буде озеленено узбіччя тротуарів частини проспекту Червоної Калини від його початку (вул. В. Стуса) до автомобільної стоянки (пр. Ч. Калини, 1а), а також з'їзду до Інституту біології тварин та Дитячого Центру здоров'я ім. Анни Мазуренко. Будуть висаджені кленолисті платани, декоративні сакури і вишні, бересклет і спірея. Це зачно покращить декоративність і комфортність даної ділянки для пішоходів.

Автор проєкту
Юрій
Юрій Салига
Бюджет
285 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Василя Стуса, 38, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Основна мета: покращити естетичний вигляд, комфорт пішоходів, екологічний стан території. Насадження обабіч тротуару кленолистих платанів створить затінок і значно підвищить комфорт й вигляд вулиці. На проектному відтинку також є бічний з’їзд і пішохідна доріжка, які ведуть до Інституту біології тварин, Дитячого Центру здоров'я ім. А. Мазуренко та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Тому важливим є озеленення цих ділянок насадженням вишні кущової Глобоса, бересклету крилатого, спіреї Білларда. Візуальний естетичний акцент озеленення проектного відтинку зосереджено на схилі навпроти Інституту біології тварин – там буде висаджено мініалею із сакур дрібнопильчастих Рояль Бургунді.
Проект важливий для мешканців оточуючого району, для численних працівників і відвідувачів закладів, розташованих поруч і для транзитних пішоходів, велосипедистів.

Фотографії