На сходах без дощу та снігу Відхилений

Доданий
13.09.2017
Номер
98
Комунальне господарство

Таких сходових кліток, як на вулиці Ветеранів 5 у нашому місті майже немає (63 м2). Адже з першого до останнього поверху конструкція повністю зроблена із скляних вікон. З моменту здачі будинку (1972 рік) капітальний ремонт конструкції ніхто не проводив. Тому коли на вулиці падає дощ – в нас на сходах калюжі і потоки води. Коли на вулиці завірюха – в нашому підֹ’їзді можна кататися на лижах,

Автор проєкту
Юрій
Юрій Гарматій
Бюджет
159 165 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Ветеранів, 5, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Таких сходових кліток, як на вулиці Ветеранів 5 у нашому місті майже немає (62,33 м2). Адже з першого до останнього поверху конструкція повністю зроблена із скляних вікон. З моменту здачі будинку (1972 рік) капітальний ремонт конструкції ніхто не проводив. Тому коли на вулиці падає дощ – в нас на сходах калюжі і потоки води. Коли на вулиці завірюха – в нашому підֹ’їзді можна кататися на лижах, а коли вітер – шиби рухаються.
В будинку проживає багато мешканців пенсійного віку,тому своїми силами капітальний ремонт провести не можливо.
Отже, мета проекту полягає в заміні віконних конструкцій. Це дасть можливість уникнути травматизму мешканцям будинку, унеможливить руйнацію стін та сходів і забезпечить збереження тепла у зимовий період.

Фотографії