• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Встановлення відкритої сцени в парку Б.Хмельницького, смт. Брюховичі Брав участь

Доданий
13.09.2017
Номер
96
Культура

Встановлення вуличної відкритої сцени стане ще одним кроком для створення великого громадського простору, розміщеного в самому центрі Брюхович.
Наявність цієї вуличної відкритої сцени в парку ім. Б. Хмельницького дасть змогу Брюхівчанам проводити концерти та різного роду театральні вечори, що позитивно вплине на розвиток культури нашого селища.
Стіни запроектовані з природного каменю.

Автор проєкту
Бюджет
314 495 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
Незалежності України вулиця, Львівська міська рада, Брюховичі

Опис

Розширений опис проекту

З кожним роком 16га нашого парку ім. Б. Хмельницького все більше окультурюється та стає привабливішим для відпочинку мешканців. На сьогодні проводиться друга черга освітлення алей, планується встановлення гімнастичного комплексу та оновлення покриття доріжок. Встановлення вуличної відкритої сцени стане ще одним кроком для створення великого громадського простору, розміщеного в самому центрі Брюхович.
Встановлення вуличної сцени в парку ім. Б. Хмельницького дасть змогу Брюхівчанам проводити концерти та різного роду театральні вечори, що позитивно вплине на розвиток культури нашого селища. Важливим моментом є те, що хоча місце встановлення сцени пропонується в самому центрі селища, в околиці 250м немає житлових будинків, що позитивно вплине на можливість голосних заходів.
Сцена буде збудована з природного каменю, який буде довговічним та не потребуватиме додаткового догляду.

Фотографії