• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування сучасного простору для розвитку дитини у ДНЗ № 25 Брав участь

Доданий
13.09.2017
Номер
93
Соціальний захист

Батьки дітей та педагогічний колектив ДНЗ №25 хочуть створити простір для розвитку дитини на території подвір’я садочку. Для цього плануємо вирівняти поверхню дитячого майданчика та облаштувати його ігровими елементами, щоб діти мали змогу активно та безпечно проводити час, експериментувати, робити свій вибір, і це створює належні умови та формує впевненість і креативність маленького львів’янина!

Автор проєкту
Тарас
Тарас Подвірний
Бюджет
297 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Листопадового Чину, 26, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Батьки дітей та педагогічний колектив ДНЗ №25 хочуть створити простір для розвитку дитини на території подвір’я садочку. Для цього плануємо вирівняти поверхню дитячого майданчика та облаштувати його ігровими елементами (сюжетно-рольові елементами для дитячих ігор), щоб діти мали змогу активно та безпечно проводити час, експериментувати, робити свій вибір, адже це формує впевненість і креативність маленького львів’янина.
Реалізація проекту дасть змогу створити належні умови для отримання дітьми дошкільної освіти та закласти фундамент для розвитку дитини, адже в грі формується особистість, складається дитячий колектив.

Фотографії