РУДНО-ПАРК. Візитівка селища та гордість Залізничного району м. Львова Брав участь

Доданий
12.09.2017
Номер
86
Комунальне господарство

Рудненський парк – єдина паркова зона в центральній частині селища, площа якого становить 1 га. Територія парку ідеально підходить для занять спортом, сімейного відпочинку, прогулянок та проведення культурно-освітніх заходів. Місце, де можуть відпочивати старші люди, молодь займатися спортом, мами з візочками спілкуватися. Парк розташований поряд з школою та бібліотекою, базаром та центральною тор

Автор проєкту
Бюджет
2 610 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
Львівська міська рада, Рудне

Опис

Розширений опис проекту

“РУДНО-ПАРК. Візитівка селища та гордість Залізничного району м. Львова”
Характеристика об’єкту:
Рудненський парк – єдина паркова зона в центральній частині селища, площа якого становить 1 га. Територія парку ідеально підходить для занять спортом, сімейного відпочинку, прогулянок та проведення культурно-освітніх заходів. Місце, де можуть відпочивати старші люди, молодь займатися спортом, мами з візочками спілкуватися. Парк розташований поряд з школою та бібліотекою, базаром та центральною торговельною вулицею, парк, який є серцем селища, а має стати його душею.

Проблема:
На даний час Рудненський Парк знаходиться у недоглянутому та незадовільному стані: багато чагарників, відсутнє освітлення, лавочки, доріжки. Для молоді відсутнє місце для проведення вільного часу та майданчик для заняттям спорту. З логістичною метою є потреба у відновлені доріжки, яка з’єднує вул. Огієнка, Шептицького, Міцкевича.
Важливе місце займає безпека життяю та здоров’я мешканців:
- Діти, які навчаються в другій зміні, повертаючись додому доводиться проходити через темний парк.
- Працючі люди, які кожен день ходять через Парк на зупинки громадського транспорту, добираючись на роботу
- Жителі селища Рудно та їх гості

Рішення і його обґрунтування
З огляду на місце розташування парку та важливістю впорядкування до розгляду пропоную відновлення доріжки та безпечного переходу з вулиц. Огієнка на Міцкевича, вулиць Шептиського та Грушевського, благоустрій ділянки та створення сучасного простору для дозвілля різних груп мешканців. Ефектиність запропонованої ініціативи дозволить закласти на довгі роки правильну тенденцію культури виховання молодого покоління та проведення вільного часу. Роботи, які плануються зробити:
• Відновити покриття доріжки, які з’єднує вулиці Огієнка, Шипницького та Міцкевича смт. Рудно
• Провести освітлення та відеонагляд
• Поставити лавки та урни
• Насадження клумби
• Розмістити дитячий майданчик
• Облаштувати місце для заняття спортом
• Облаштування площі з лавками та місцем для проведення майстер-класів та культурно-освітніх заходів

Для кого:
Парком зможуть користуватися у вільному доступі усі вікові групи населення: молодь, мами з візочками та дітьми, школярі, старші люди.

Основні етапи:
1 Розробка проектно-кошторисної документації
2 Обрання компанії для реалізації проекту. Згодом, згідно проекту та кошторису від обраної фірми реалізувати вищеописаний проект
3 Постійний контроль над якістю виконуючих робіт
4 Офіційне та урочисте відкриття РУДНО-ПАРКУ

Фотографії