• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Наш Сільмаш" - перший громадський спортивний простір Брав участь

Доданий
12.09.2017
Номер
78
Спорт

На вільній території-розташувати мале футбольне поле, тренажерні майданчики, скейт-парк, зону відпочинку, спортивні майданчики

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Воскресенська
Бюджет
2 875 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Городоцька, 207, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Останні два роки львів'яни активно боролися за збереження стадіону "Сільмаш". Велику чашу стадіону зараз через суд міська влада відсуджує на потреби міста. Але біля неї існує велика територія малого тренувального поля. саме на ній відбувається активне життя - діти грають у футбол, мами гуляють із малечею, люди відпочивають родинами і т.д. Прийшов час проекту з реалізації якого ми будемо мати і мале тренувальне поле (в чаші займаються лише професійні клуби), і тренажери, і скейтпарк, і майданчик для дітей , і волейбол з баскетболом, маршрути для вигулу собак.
"Сільмаш"- єдина зона, що залишилась нам для відпочинку, все навколо забудовано багатоповерхівками, а інфраструктура вмирає. Якщо проект не реалізується, то забудові малого поля на стадіоні "Сільмаш" нічого не перешкоджатиме. Наші діти будуть гуляти у під'їздах.
Завдяки хорошому транспортному сполученню користуватися цим простором, якого у Львові ще нема, зможуть всі охочі, а у районі, нарешті, буде місце для громадських і спортивних заходів.
Проект, який буде реалізовуватись в рамках "Грмоадського бюджету" - це лише частина великого проекту. За додаткові кошти буде побудовано скейтпарк, а також влаштовано благоустрій і зона відпочинку на даній території.
Стадіон "Сільмаш" має багату історію - з нього почалась історія львівського футбольного клубу "Карпати".
Тому закликаємо всіх підтримати наш проект і вже за рік спільно проводити час на облаштованій для всіх території на стадіоні!

Фотографії