• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Підвищення енергоефективності в ЛНВ КСШ "Дзвіночок" шляхом заміни старих вікон на енергозберігаючі Брав участь

Доданий
12.09.2017
Номер
76
Енергозбереження

В садку-школі "Дзвіночок" частково замінені вікна,міжкімнатні двері проте енергоефективність будівель залишається низькою через старі деревяні вікна.Заміна дерев’яних рам на склопакети в будівлях комплексу стане вагомим внеском в енергоефективність навчального закладу та збереження природних ресурсів. Краще подбати про збереження тепла,аніж піддавати постійному ризику здоровя дітей та працівників.

Автор проєкту
Леся
Леся Бакальчук
Бюджет
368 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Некрасова, 31, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Львівський навчально-виховний комплекс садок-школа «Дзвіночок»( м. Львів, вул. Некрасова, 31)створений Ухвалою Львівської міської ради від 31.08.2000р. та знаходиться у комунальній формі власності. Головною метою Комплексу є забезпечення реалізації права молодих громадян на здобуття дошкільної та початкової освіти.
Навчальний заклад складається з двох підрозділів: середньої загальноосвітньої школи І ступеня (початкова школа) і дошкільного навчального закладу (дитячий садок).
В Комплексі працює 52 працівники, навчається 360 дітей, з них – 240 дітей дошкільного віку та 120 учнів початкових класів.
Комплекс має дві будівлі. Корпус №1 збудований до 1939р. Корпус №2 - збудований у 1965р. З того часу проводився косметичний ремонт приміщень, системи опалення, водопостачання., ремонт дахів. Частково замінені міжкімнатні двері, вікна.
Проте енергоефективність будівель залишається низькою через старі дерев’яні вікна.
Заміна дерев’яних рам на склопакети в будівлях Комплексу стане вагомим внеском в енергоефективність навчального закладу та збереження природних ресурсів. Конструкція склопакетів має високий ступінь тепло та звукоїзоляції – властивість зберігати тепло і не впускати холод в шість разів краще ніж звичайне скло, отже є більш рентабельними, аніж старі дерев’яні вікна.
Ціль проекту: головною метою проекту є підвищення енергоефективності будівель Комплексу. Завдяки цьому буде забезпечено температурний режим, відповідно, покращаться умови праці персоналу, до якого належать 47 жінок.
Оскільки головним завданням Комплексу є крім забезпечення права молодших громадян на здобуття освіти, виховання морально і фізично здорового покоління, створення сприятливих умов для забезпечення інтелектуального розвитку дітей, то збереження тепла є найпершою умовою для реалізації цього надважливого завдання. Підвищення середньої температури в приміщеннях взимку позитивно впливатиме на зменшення кількості випадків простуди як серед працівників, так і серед вихованців.
Краще подбати про збереження тепла, аніж піддавити постійному ризику здоров’я дітей та працівників.
Надіємось на Вашу зацікавленість та розуміння.

Фотографії