Бруківка – запорука безпеки та комфорту на території гімназії «Гроно» Реалізований

Доданий
11.09.2017
Номер
60
Дорожнє господарство

Вже 40 років нашій школі. НВК «Гроно» став правонаступником СЗШ №64. За цей час покриття подвір'я стало небезпечним та втратило естетичний вигляд.
Проект передбачає встановлення брукованих доріжок перед входом у заклад, облаштування клумб та зелених насаджень. Це забезпечить зручність руху учнів, їх батьків та всіх, чий щоденний піший маршрут проходить повз гімназію. Підтримайте нас!

Автор проєкту
Сомик
Сомик Петрівна
Бюджет
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Вигоди, 27, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Вже 40 років нашій школі. НВК «Гроно» став правонаступником СЗШ №64. Колишні випускники привели до шкільного порогу вже своїх внуків. А покриття подвір’я так і не змінилося,стало небезпечним та не відповідає сучасним вимогам.
Спільно із ініціативною групою батьків у 2016 році НВК «Гроно» став переможцем у конкурсі громадських проектів по благоустрою території, а саме заміні бруківки біля закладу.
Вигляд старої пішохідної зони не тільки контрастує з новою, цьогоріч замощеною бруківкою, а й може призвести до випадків травматизму серед учнів.
Проект передбачає продовження встановлення комфортного та сучасного покриття перед входом у НВК «Гроно». Бруковані доріжки створять пересування та перебування на території школи більш приємним, комфортним та безпечним для учнів, їх батьків та всіх, чий щоденний піший маршрут проходить повз навчальний заклад. Подвір’я забезпечить належні умови для прогулянки, рухової активності та розвитку учнів , які перебувають на групі продовженого дня. Прикрасою подвір’я стануть зелені насадження та клумби, які забезпечать екологічне та естетичне виховання школярів.

Фотографії

Експертна оцінка