Прокладання доріжки з бруківки та встановлення огорожі в дитячому садочку №144 Брав участь

Доданий
15.09.2017
Номер
232
Освітні та медичні проекти

Благоустрій території дитячого садочку шляхом створення доріжок з бруківки та встановлення нового паркану. Дітки у вологу погоду та після дощу прогулюються по розмитих грунтових , слизьких стежках серед калюж .Пропонуємо також замінити огорожу, яка знаходиться в незадовільному стані ,фундамент просів ,металева сітка нависає на ігровий майданчик. По декуди утворились величезні дири (див.фото)

Автор проєкту
Віталій
Віталій Кривецький
Бюджет
496 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Богдана Хмельницького, 93, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Мета: Благоустрій території дитячого садочку шляхом створення доріжок з бруківки та встановлення нового паркану.

Проблема:
1) На території садка відсутнє тверде покриття дороги.Діти у вологу погоду та після дощу прогулюються по розмитих грунтових , слизьких стежках серед калюж та болота.Така ситуація є не припустима для дозвілля дітей і як наслідок створює додаткові небезпеки.
Огорожа знаходиться в незадовільному стані ,фундамент просів та утворились величезні тріщини. Металева сітка нависає над ігровими майданчика та на пішохідною зоною для перехожих.Є загроза що паркат може обвалитись у будь-який час.
Дана проблема є важлива для діток , батьків, персоналу садочка, а також для людей ,які щодня ідуть пішохідною доріжкою біля огорожі. В основному це школярі та іхні батьки , так як навпроти знаходить школа.
Реалізація проекту забезпечить нормальні умови дозвілля вихованців ДНЗ, усунить ряд небезпек та покращить естетичний вигляд садочка в цілому.

Фотографії