• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція алеї по вул.Гашека Брав участь

Доданий
15.09.2017
Номер
230
Комунальне господарство

Алея по вул. Гашека, що знаходиться в Сихівському районі м.Львова- це серце мальовничого мікрорайону,а благоустрій даної алеї не проводився вже близько 30 років,тому даним проектом пропонується повна заміна пішоходного покриття,встановлення лавок та урн для сміття, встановлення дитячого майданчика з антивандальним покриттям та створення безкоштовної wi-fi зони.

Автор проєкту
Володимир
Володимир Гой
Бюджет
2 999 970 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Гашека Я., 15, Львівська міська рада, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Алея по вул.Гашека-серце маловничого мікрорайону, що знаходиться в Сихівському районі м.Львова. Щодня тут проходять, гуляють тисячі мешканців навколишніх будинків. Відсутність смітників, поламані лавки, нестача вуличного освітлення, зношеність тротуарної плитки справляють негативне враження та створюють дискомфорт для мешканців та гостей м.Львова.
Даним проектом пропонується повна заміна пішохідного покриття алеї, встановлення лавок зі спинкою для відпочинку мешканців мікрорайону, встановлення урн для сміття у відведених місцях, заміна вуличного освітлення, створення безкоштовної wi-fi зони, облагородження території біля фігури Божої Матері, відведення місця під велодоріжки, встановлення дитячого майданчика з антивандальним покриттям.
Спільними зусиллями та підтримкою мешканців м.Львова,громада мікрорайону в майбутньому реалізовуватиме цей проект.

Фотографії

Експертна оцінка