• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Благоустрій подвір'я школи № 86 Брав участь

Доданий
13.09.2017
Номер
112
Освітні та медичні проекти

Школа знаходиться в мікрорайоні активного будівництва. Радіємо, що поруч зводяться будинки, навколо яких кольоровою плиткою, різноманітними клумбами оформлюється прибудинкова територія. На жаль, таке сусідство лише підкреслює необхідність благоустрою нашої великої школи. Вигляд території викликає занепокоєння батьків, адже через розбиті клумби , надщерблені плити діти можуть травмуватись.

Автор проєкту
Яна
Яна Лаврінців
Бюджет
1 529 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Скорини Ф., 34, Львів

Опис

Розширений опис проекту

На подвір'ї школи відбуваються усі важливі події навчально-виховного процесу. Яскравість шкільного свята ніяк не можуть прикрасити сірі плити, виїмки і просто ризик травматизму.По даній території щодня, ось уже 33 роки в школу та зі школи ходять учні, батьки, вчителі, мешканці мікрорайону. Не завжди можна пройти не спіткнувшись, а особливо незручно під'їжджати на велосипедах (адже Львів - місто з велодоріжками) та дитячими візочками.Через відсутність дитячих майданчиків у мікрорайоні, подвір'я школи стало улюбленим місцем прогулянок з дітьми. Вихід з цієї ситуації - в благоустрої пришкільної території, тому що це запобігатиме травмуванню дітей, батьків усіх працівників школи, значно покращить естетичний вигляд 33- річної школи і продемонструє сучасність школи з давніми традиціями та вагомими здобутками.
Подвір'я школи котре радує око, піднімає настрій, манить у Країну Знань учнів повинно стати окрасою і безпечною дорогою до школи.