• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Залізна Вода - для всіх!" - відновлення і облаштування парку Брав участь

Доданий
13.09.2017
Номер
109
Навколишнє середовище

Парк “Залізна Вода” - головна відпочинкова зона мешканців мікрорайону Новий Львів. Його історія починається ще з 1830 року. На жаль, зараз стан парку залишає бажати кращого. Ми пропонуємо облаштувати дитячий мотузковий майданчик, дві спортивні зони (одна з яких - під навісом), викласти стежку здоров'я бруківкою.

Автор проєкту
Жанна
Жанна Хусточка
Бюджет
750 480 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Кибальчича М., 1, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проект “Залізна Вода - для всіх!” передбачає відновлення “стежки здоров’я”, встановлення вуличних тренажерів і тенісного столу під навісом, встановлення комлексу для стріт воркауту, облаштування дитячого мотузкового майданчика. Також передбачено встановлення антивандальних світильників дозволить користуватися майданчиком в темний час доби. На обидвох майданчиках пропонується зробити покриття з гумових плиток, які дозволять користуватися ними за будь-якої погоди і забезпечать комфортні заняття.

Цей проект дозволить сприяти поширенню ідей здорового способу життя, сприятиме фізичному і соціальному розвитку дітей і підлітків. Крім того, наш мікрорайон активно забудовується. Незабаром на Новому Львові виростуть кілька нових житлових масивів, що збільшить кількість мешканців від 10 тис до 15-20 тис. Якщо не облаштувати парк за нашим проектом, то мешканці будуть відчувати брак дитячого і спортивного простору, оскільки навіть зараз на нашому мікрорайоні бракує подібних споруд.

Отже, детальніше про сам проект:

1) “Стежка здоров’я” - пропонуємо викласти бруківкою доріжку, яка поєднує вул. Кібальчича і вул. Тернопільську. Це створить комфортні умови для піших прогулянок, пересування на велосипедах, а також дозволить переходити з однієї частини парку в іншу за неспрятливих погодних умов (зараз ця стежка перетворюється на суцільне болота навіть після невеликого дощу. (Див. фото)

На відкритій ділянці, яка розташована при вході в парк з боку вул. Тернопільської пропонується облаштувати спортивний майданчик, який би включав в себе дві зони:

а. зону для стріт воркауту (турніки і бруси для різних вікових категорій)

б. зону з вуличними тренажерами і тенісним столом, яка буде розташована під навісом з сотового полікарбонату, який захистить спортивне обладнання від нищення внаслідок опадів та дії сонця, дозволить займатися там за будь-яких погодних умов.

2) Дитячий мотузковий парк пропонується зробити на відкритій ділянці, яка розташована ліворуч від головної алеї парку “Залізна Вода” при вході з вул. Кібальчича. Проект майданчику, який ми пропонуємо, мав би бути реалізований майже повністю з дерева і металу, мати натуральне забарвлення (без яскравих кольорів) і вписуватись в природний ландшафт парку.

Одна з головних ідей - відійти від стандартних типових рішень, які реалізуються практично в кожному дворовому майданчику, створити альтернативні ігрові елементи: лазанки, тунелі, піраміду, мотузкового павука. Для зручності батьків, заплановано зробити доріжку до майданчика, викладену бруківкою, а також поставити лавки і смітники.

Ми сподіваємось на підтримку не тільки мешканці Нового Львова, а й мешканців інших районів, адже парк "Залізна Вода" знаходиться на межі Галицького і Сихівського районів, до нього легко доїхати з усіх куточків Львова. І ми завжди раді новим обличчям!

Фотографії