Дитяче дозвілля замість пустиря в с.Зашків вул.о.Мармаша На реалізації

Доданий
11.09.2021
Номер
89
Інші проекти

Проект є основою здорового розвитку наших дітей. Аудиторія для майданчику складає близько 80 сімей.
Причини установки майданчику: безпека дітей, їх фізичний та інтелектуальний розвиток, а також соціалізація.
Майданчик - це профілактика та фізичний розвиток наших малюків згідно вікових норм.
Це наш шанс бути спокійними за малюків.

Автор проєкту
Андріян
Андріян Свист
Бюджет
404 430 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ

Опис

Розширений опис проекту

Проект дитячого майданчику в с.Зашків по вулиці о.Мармаша (провулок «Скітник») є основою здорового розвитку наших дітей. Аудиторія для майданчику складає близько 80 сімей. Так, як діти не мають можливості активно проводити дозвілля з безпекою для їх життя та здоров’я.
Звідси, перша причина до установки дитячої зони – це безпека. Батьки не можуть відпускати дітей на далекі локації без догляду,найближща локація на відстані 1 км, тож відвідини майданчиків відбуваються на вихідних, коли вся ігрова техніка зайнята і дитині ніде погратися. Натомість діти не рідко влаштовують ігри на проїздній сільській дорозі. Відсутність спецільної зони наражає дітей на небезпеку, а дорослих на хронічну тривогу.
Тепер щодо здоров’я: дитячий майданчик як спосіб заставити дітей рухатися. Останній рік змінив життя людей на до та після. Карантин, ізоляція і нові правила обмежили можливості дозвілля. Малорухомий спосіб життя – це загроза здоровому розвитку. Разом із популяризацією електронних технологій, діти не знаходять сенсу в рухомих активностях реального житття. Дитячий майданчик – це спосіб боротьби з дитячою електронною ігроманією; а також хороша профілактика фізичного здоров’я.
Інтелектуальний розвиток – не менш важлива причина установки дитячого майданчику. Діти тренують не лише тіло, але й розвивають моторику, витримку, вправність. Науковий факт – розвиток дитини залежить від її діяльності, можливості пізнавати світ. Установка зон для різних вікових категорій – це активація активності та правильний розвиток інтелекту щодо вікових норм.
Спілкування з однолітками і розуміння ролей розвивають фантазію дітей та навчають пізнавати життя через гру.
На жаль, сьогодні у батьків немає можливості відвідувати майданчики настільки часто, наскільки цього потребують діти. Установка спеціальної зони для дітей це шанс для дорослих бути спокійними за своїх малюків, а для останніх можливість отримати здоровий та щасливий старт у доросле життя.

Команда проекту

Свист Андріян

Фотографії