• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Духові та ударні інструменти для Львівської музичної школи №1 ім. А. Кос-Анатольського На реалізації

Доданий
10.09.2021
Номер
87
Освітні та медичні проекти

Одна із центральних шкіл нашого міста, а саме Львівська музична школа №1 ім. А. Кос-Анатольського для повноцінної та якісної роботи відділу духових та ударних інструментів потребує таких музичних інструментів, як литаври, дзвіночки, ударна установка, саксофон,саксофон сопрано, труба кларнет, тенор , баритон та ін.

Автор проєкту
Бюджет
589 950 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Академіка Гнатюка, 5, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Львівська музична школа № 1 ім. А. Кос-Анатольського є однією із найстаріших та найзнаковіших у місті Львові. На різних відділах школи навчається понад півтисячі учнів. Одним із найбільших є відділ духових та ударних інструментів, де функціонує багато різноманітних колективів, ансамблів, а також оркестр. Ні для кого не буде відкриттям те, що інструментарій школи хоч і поновлюється час від часу, але більшість інструментів є такими, що не відповідають вимогам сьогодення. Також для повноцінного звучання оркестру, як духового, так і симфонічного та оркестру народних інструментів, потрібними є литаври, яких у школі немає. Адже ні Запорізький марш, ні "Ода радості" не зазвучать без них. Тож маємо велику потребу придбати саме литаври, а також дзвіночки, ударну установку, саксофон, саксофон сопрано, кларнет, трубу, тенор, баритон та ін.
Дамо нашим дітям можливість навчатися та виступати на високопрофесійних та якісних духових та ударних інструментах! Підтримайте нас у цьому.

Команда проекту

Коритовський А.Я.
Новаківська О.П.
Мілян В.М.
Хохла Б.М.