• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Клас просто неба в СЗШ № 98 На реалізації

Доданий
10.09.2021
Номер
83
Освітні та медичні проекти

У зв'язку з пандемією, важливістю дотримання протиепідемічних заходів, для проведення уроків у нестандартних умовах, важливістю перебування дітей на свіжому повітрі - є ідея створити затишний креативний навчальний простір у внутрішньому дворі школи. Ми хочемо максимально зберегти насадження, додати сучасних елементів просторового дизайну, організувати надихаючий і мотиваційний до навчання простір.

Автор проєкту
Людмила
Людмила Земба
Бюджет
599 118 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Кирила Трильовського, 12, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Клас просто неба - територія для навчання і творчості, набуття навичок роботи в команді, неформального спілкування, рухливих ігор, активного відпочинку, інколи усамітнення, читання, слухання.
Діти дуже люблять навчатись на свіжому повітрі. Це підвищує їх працездатність на уроці, мотивує і надихає на цікаві ідеї, нестандартні рішення. Для учителів такий формат проведення уроків - вихід із зони комфорту, виклик, що мотивує дещо по іншому організувати навчальний процес учнів.
Організація такого простору в подвірї школи буде корисною і для дітей, і для вчителів. Батьки наших учнів також зможуть скористатись перевагами класу просто неба, адже проведення батьківських зборів в такому класі буде приваблювати наших батьків частіше відвідувати школу.
У класі просто неба можна буде проводити родинні свята, виховні заходи, творчі гуртки, грати в настільні ігри, проводити прогулянки для групи продовженого дня, засідання педагогічної ради та ради школи.

Команда проекту

Учасники навчального процесу: учні, батьки, педагоги СЗШ№98 м.Львова, випускники школи. Архітектор - Назар Будзан.

Фотографії