ЧИСТА ВОДА в школах Галицького, Залізничного і Шевченківського районів Львова Брав участь

Доданий
10.09.2021
Номер
81
Освітні та медичні проекти

Встановимо обладнання з системою очищення і безконтактної подачі відфільтрованої води в школах міста Львова. Комплект обладнання буде оснащений сенсорною кнопкою, для того, щоби діти могли безконтактно споживати відфільтровану питну воду. Це дуже важливо в період пандемії. Дитина не має доторкатися до кнопки запуску обладнання і це унеможливлює передачу вірусу через дотики до поверхні.

Автор проєкту
Олег
Олег Котис
Бюджет
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький

Опис

Розширений опис проекту

Протягом всього дня школярі повинні мати доступ до якісної і добре очищеної питної води. Чому це так важливо? Зневоднення у дітей може призвести до серйозних наслідків і ризиків для здоров’я: спричиняє ожиріння, погіршує роботу внутрішніх органів. Вживання неякісної, в тому числі і неочищеної водопровідної води, також може викликати проблеми зі здоров’ям, зокрема спричинити порушення діяльності шлунково-кишкового тракту.
Проєкт передбачає встановлення обладнання з системою очищення і безконтактної подачі відфільтрованої води в школах міста Львова.
Комплект обладнання оснащений сенсорною кнопкою, для того, щоби діти могли безконтактно споживати очищену питну воду. Це дуже важливо в період пандемії. Дитина не має доторкатися до кнопки запуску обладнання і це унеможливлює передачу вірусу через дотики до поверхні.
Як виглядає обладнання? Це прямокутна міцна конструкція (корпус) з харчового нержавіючого металу. Збоку в корпусі розташована безконтактна сенсорна кнопка з інфрачервоним датчиком.
Всередині корпусу розміщена система очищення води, яка очищує воду за допомогою вугільного фільтра та УФ-лампи. «Розумний чіп» відстежує термін роботи вугільного фільтра й УФ-лампи, зчитуючи інформацію з картриджа. Світлодіодний дисплей поінформує про потребу в заміні картриджа.
Схема роботи обладнання дуже проста:
1. Для подачі води достатньо піднести руку до сенсорної кнопки на відстані 10 см.
2. Набрати воду в ємкість.
3. Кран вимикається автоматично.
Це обладнання розробили спеціально для того, щоби забезпечити навчальні заклади питною водою і щоби доступ до цієї води був легким та безпечним, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

Команда проекту

учні, батьки та колективи шкіл,
Тарас Миляник,
Вікторія Христенко,
Андрій Дячишин,
Іванна Герус,
Олекса Возняк,
Назар Чорний,
Северин Хобзей,
Марія Чижишин,
Ярослав Кохалевич,
Юрій Баран,
Роман Грибовський,
Роксолана Вороновська,
Наталія Галецька,
Ростислав Добош,
Ірина Койнова,
Юлія Боруцька,
Марія Руда,
Наталія Шувар,
Екологічна ініціатива "Чисте місто",
ГО "Спільнота "Діємо разом".
Ірина Куропась,
Марта Котис,
Юлія Стефанюк,
Надія Возняк,
Василь Галамай,
Оксана Ємець,
Надія Борисевич,
Ірина Пігура,
Катерина Сухоребська,
Ірина Головата,
Мирослав Паздерський,
Мар`ян Орач,
Іванна Литвинець,
Антон Литвинець,
Юра Кузів,
Петро Скірчук,
Роман Дмитришин
Марко Климовський,
Андрій Баляс

Фотографії