Спортивний простір "Нові Дубляни" Відхилений

Доданий
10.09.2021
Номер
80
Інші проекти

Спортивний простір "Нові Дубляни" - це будівництво футбольного майданчика з штучним покриттям, скейт-парку для екстремальних видів спорту, встановлення вуличних тренажерів, організація відпочинкової та бігової зони

Автор проєкту
Бюджет
2 989 789 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
Тараса Шевченка вулиця, Жовківський район, Дубляни

Опис

Розширений опис проекту

Завданням нашого проекту є створення спортивного простору для масового залучення мешканців до занять спортом на відкритому повітрі. Даний комплекс є багатофункціональним, що дозволить поєднати різні види спортивних занять на одному майданчику. На даний момент в м. Дубляни немає жодного комунального стадіону чи спортивного майданчика. Тому є гостра потреба створення даної локації. Ми вважаємо , що розташування є ідеальним для даного спортивного об'єкта, адже він знаходиться в центральній частині міста і в пішохідній доступності для більшості мешканців, а також буде розташований на місці колишнього спортивного майданчика з ґрунтовим покриттям, стан якого на наданий момент є незадовільний та заняття на ньому лише можуть привезти до травматизму. Дана земельна ділянка перебуває в комунальній власності Львівської ОТГ є "ласим шматком" для забудовників , які з року в рік проявляють інтерес до забудови житловими будинками даної частина міста.
Спортивний простір має бути поділений на кілька зон: тренажерно-відпочинкова зона, поле зі штучним покриттям, зона для занять екстремальними видами спорту, бігова зона.
Тренажерно-відпочинкова зона передбачає встановлення вуличних антивандальних тренажерів , які розраховані на роботу з власною вагою, тому навантаження, що отримується під час тренувань на подібному тренажері - безпечна. Також буде встановлено стіл для гри в настільний теніс. Планується встановлення лавочок для зручного проведення дозвілля.
Поле зі штучним покриттям - це спортивний майданчик розміром 22 м на 42 м з покриттям із штучної трави для занять з футболу, волейболу, гандболу , великого тенісу та ін. видів спорту протягом цілого року не залежно від погодних умов.
Зона для занять екстремальними видами спорту - це сучасний скейт-парк, для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, велосипеди ВМХ. Це дозволить сконцентрувати молодь на спеціально відведеному для цих занять місці.
Бігова зона буде являти собою кільцеві бігові доріжки , закладені навколо скейт-парку та універсального спортивного майданчика, з зручним радіусом заокруглення для бігу на твердому покритті.
Для зручності буде організовано місця для паркування. По периметру планується обгородження майданчика та встановлення відеоспостереження для фіксування правопорушень.
Даний проект повинен стати поштовхом розвитку міста в складі ОТГ та заради виховання здорового покоління, зробити спортивне дозвілля різноманітним та більш якісним для кожного мешканця м. Дубляни.

Команда проекту

ГО "Футбольний Клуб "Дубляни"
Проектант - Баранович Андрій
громада м. Дубляни

Фотографії