• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний вестибюль ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР На реалізації

Доданий
10.09.2020
Номер
72
Освітні та медичні проекти

Проект передбачає створення у вестибюлі багатофункціонального освітнього простору з меблями та обладнанням, які відкриють можливості для різноманітної діяльності – спланованої та спонтанної, рухливої, індивідуальної, в малих чи великих групах, з комфортними зонами для відпочинку, очікування та спілкування, сучасним телевізором, пунктом охорони, яскравими інформаційними стендами.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Кушнір
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Вука Караджича, 7, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Нова українська школа має бути красива і креативна. Сумному вестибюлю в ній не місце. Проект передбачає створення нового освітнього простору у вестибюлі ліцею, який буде яскравим та комфортним, мотивуватиме до навчання, створюватиме гарний настрій. Зробити вестибюль стильним, цікавим і таким, куди дітям захочеться повертатись, а ліцей – закладом, у якому хочеться навчатися – наша мета.
На даний час вестибюль потребує проведення комплексних ремонтних робіт та придбання обладнання для створення естетичного вигляду та організації додаткового нового освітнього простору.
Проект передбачає створення у вестибюлі багатофункціонального, гнучкого та мобільного освітнього простору з меблями та обладнанням, які відкриють можливості для різноманітної діяльності – спланованої та спонтанної, рухливої, індивідуальної, в малих чи великих групах, з комфортними зонами для відпочинку, очікування та спілкування, сучасним телевізором, пунктом охорони, яскравими інформаційними стендами, що повідомляють відвідувачам про особливості ліцею та його діяльність. Вздовж зовнішньої стіни гімнастичного залу розмістимо шафки для зберігання учнівських речей, змінного взуття, плануємо закупити м’які банкетки, пуфи для сидіння, які легко трансформуватимуться у інтерактивні освітні зони, та обладнати інтерактивну стінку для учнівської творчості.

Команда проекту

Кушнір Світлана Анатоліївна
Гудочкіна Алла Анатоліївна
Власова Ольга Едуардівна
Шевченко Данило Андрійович
Кушнір Павло Вікторович
Бербека Назар Володимирович
Когут Орест Олексійович
Гнатуш Марія Олегівна

Фотографії