Дитячо-юнацький спортивно-ігровий майданчик на вул. Патона 2/3 На реалізації

Доданий
09.09.2021
Номер
66
Інші проекти

На території існуючого дитячо-спортивного майданчика бракує зони для безпечних ігор наймолодших діток, а в підлітків та молоді є запит на пристосування майданчика для динамічних рухливих ігор. Прагнемо створитити сучасний і багатофунуційний комплекс, який буде цікавим для усіх вікових категорій.

Автор проєкту
Бюджет
595 618 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Патона, 2/3, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Під час прогулянок із дітьми часто доводилося спостерігати, як вибудовується черга до стареньких і рипучих гойдалок, як травмуються маленькі діти, для яких не встановлено окремої маленької гірки, як старші діти летять стрімголов через цілий майданчик, бо для них не передбачено території для руху і занять спортом.
Виникла ідея поділити майданчик на окремі зони залежно від віку дітей, доставити відсутнє обладнання для дітей до семи і після тринадцяти років, щоб простір став безпечним і міг задовільнити потреби усіх вікових категорій, що ним користуються.
Довкола майданчика розташовано сім багатоповерхових будинків, тож у гарні дні бракує не лише місця на гойдалках, але й гостро відчувається відсутність елементів благоустрою.
Як стверджують науковці, середовище, в якому зростають і граються діти, впливає на їх розвиток. Тож мріємо про створення безпечного, продуманого і сучасного майданчика, на якому виховуватимуться наші діти.

Команда проекту

Сахно Марта Анатоліївна
Орос Валентина Анатоліївна
Сурова Оксана Григорівна

Фотографії