Шкільний двір - простір для дітей На реалізації

Доданий
09.09.2021
Номер
64
Освітні та медичні проекти

На території ліцею №18 ЛМР розташований внутрішній дворик, який можна облаштувати для проведення як навчальних занять, уроків на свіжому повітрі, так і для організації змістовного дозвілля учнів. Проєкт передбачає озеленення подвір’я, покриття антиударним матеріалом, а також оснащення спортивним комплексом, лавками, освітленням. Школярі зможуть тут і погратися на перерві, і безпечно відпочити.

Автор проєкту
Бюджет
596 300 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Олени Кульчицької, 18, Львів

Опис

Розширений опис проекту

На території ліцею №18 ЛМР розташований внутрішній дворик, який можна облаштувати для проведення як навчальних занять, уроків на свіжому повітрі, так і для організації змістовного дозвілля учнів. Проєкт передбачає озеленення подвір’я, покриття антиударним матеріалом, а також оснащення спортивним комплексом, лавками, освітленням. Школярі зможуть тут і погратися на перерві, і безпечно відпочити на групі подовженого дня.
Сучасний, зручний, тематично облаштований дворик забезпечить не тільки рухову активність учнів, але й сприятиме розвитку творчості, зробить шкільне життя цікавішим.
Розширений опис проекту
Пріоритетність екологічної освіти на сьогоднішній день визнана всією світовою спільнотою. Тому благоустрою територій, що прилягають до навчальних закладів, приділяється значна увага: у ліцеї все повинно бути насиченее прагненням до прекрасного, а школярі мають навчитися відчувати, розуміти, цінувати і,найголовніше, творити красу. Ось чому благоустрій пришкільної території має не тільки естетичне, а й освітнє значення. Шкільний ландшафт – це обличчя сучасної школи, необхідна деталь, яка багато говорить про високий стандарт школи. Звісно, дуже важливою складовою дитячого відпочинку на перервах є рух! Це чудово, коли діти грають у футбол, баскетбол, волейбол та навіть просто бігають. Але не всі діти однакові. Деяким з них життєво необхідні хвилини затишку у зручному тихому місці. Для таких дітлахів пропонуємо облаштувати різноманітні куточки відпочинку на будь-який смак. Навіть вчителі із задоволенням проводитимуть заняття на вулиці в теплу пору навчального року або у червневих дитячих таборах. Чимало учнів із задоволенням їздили б до школи на велосипедах, якщо мали б можливість залишати їх у безпечному місці. Пропонуємо встановлення обладнання для різних видів спорту, наприклад, столи для тенісу, шахів тощо.

Команда проекту

Мохнацький Олег Михайлович
Олексишин Андрій Мар'янович

Фотографії