«Естетика та комфорт для колективів ЛШМ №9 (сценічні костюми, одяг для сцени та відеообладнання)» Брав участь

Доданий
09.09.2021
Номер
57
Освітні та медичні проекти

Просимо громадськість підтримати ініціативу фінансування з громадського бюджету закупівлі сценічних костюмів творчим колективам школи. Сцена та глядач на сьогодні вимагають не тільки якісного звучання а також естетичного зовнішнього вигляду виконавців. У даному проєкті передбачено також придбання технічного обладнання для прямих трансляцій концертів школи, ремонт холу та придбання меблів.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Шалата
Бюджет
597 770 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
Львівська міська рада, Винники

Опис

Розширений опис проекту

Цього року Львівській школі мистецтв №9 виповнилося 30 років.
За цей час виступи творчих колективів школи були окрасою більшості урочистостей та концертів, які відбувалися у місті Винники, інших містечках, селах, містах в Україні та за кордоном. Силами керівництва та педагогічного колективу школи мистецтв протягом 30-ти років було організовано багато мистецьких проектів. Це різдвяні, патріотичні концерти, вечори пам'яті видатних українців: Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, Тараса Шевченка, Івана Липи. Неодноразово були підтримані ініціативи творчих проектів Львівської міської ради: щорічно організовуються мистецькі локації в рамках проведення "Міжнародного свята музики" у Львові, виступи до Дня Незалежності України, участь в проекті MozArt kids та ін. На базі школи мистецтв була поставлена опера "Запорожець за Дунаєм" С. Гулака-Артемовського. Учні школи неодноразово були учасниками постановки опери "Кармен" Ж. Бізе у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Вокальні, інструментальні та танцювальні творчі колективи школи завжди показують високий рівень виконання та є гордістю нашого міста. Просимо громадськість підтримати ініціативу фінансування з громадського бюджету закупівлі сценічних костюмів творчим колективам школи. Сцена та глядач на сьогодні вимагають не тільки якісного звучання а також естетичного зовнішнього вигляду виконавців. Нажаль, до сьогодні, фінансування щодо придбання сценічних костюмів для дитячих колективів школи жодного разу не здійснювалося.
У даному проекті окрім костюмів для колективів, передбачено також придбання технічного обладнання для прямих трансляцій концертів школи, для охоплення більш широкої аудиторії відвідувачів творчих заходів, а також покращення умов для більш якісної роботи школи (ремонт холу і придбання меблів) Проект «Естетика та комфорт для колективів ЛШМ №9 (сценічні костюми, одяг для сцени та відеообладнання)» є чудовим шансом для втілення творчих задумів педагогів та вихованців школи.

Команда проекту

Автор проекту - Шалата Ірина Олександрівна.
Керівники, учасники та батьки учасників творчих колективів ЛШМ №9