Спорт на Малоголосківській На реалізації

Доданий
09.09.2021
Номер
53
Інші проекти

Вулиця Малоголосківська - це район новобудов, щільність яких забрала можливість для створення громадського простору та місць відпочинку . Саме тому важливим для мешканців є проект спортивного майданчика, котрий дозволить перетворити чи не останній вільний клаптик землі району на культурно-спортивний простір, де зможуть відпочивати громадяни різних вікових категорій.

Автор проєкту
Бюджет
595 199 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Малоголосківська, 8Д, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Уже багато років поспіль вулиця Малоголосківська є осередком активної забудови. Кількість будинків тут зростає у геометричній прогресії, а відповідно і збільшується кількість населення мікрорайону.

Більшу частину мешканців становлять молоді сім'ї з дітьми, для яких однією з основних проблем стала цілковита відсутність місць відпочинку та занять спортом. Фактично люди опинилися у полоні бетонних джунглів.
Громада району своїми силами частково розчистила територію для парку та прагне подальшого розвитку цієї ділянки на користь мешканців. Тому метою є облаштування сучасного спортивного майданчика, який би забезпечив можливість дітям та молоді активно відпочивати й фізично розвиватися. Також облаштування майданчика могло б стати плацдармом для подальшого облагородження території парку, котрий став би повноцінним місцем відпочинку мешканців різних вікових груп: дітей, молоді, пенсіонерів. Окрім того, наявність спортивного поля буде реальною вагомою альтернативою малорухливому способу життя підлітків, дасть можливість дітям району з користю проводити свій вільний час, більше спілкуватися та соціалізуватися.
Такий проект розрахований на різновікові групи населення, адже кожен, від дитини до пенсіонера, зможе дбати про своє здоров'я, займаючись спортом.

Проект є вкрай важливим для мешканців, адже це шанс отримати єдине на багатотисячну кількість населення повноцінне місце активного розвитку та відпочинку.

Команда проекту

Ольга Пелих, Руслана Жангазінова, Назар Черник,Назар Чепіль, Андрій Шиленко

Фотографії