• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Громадський мультиспортивний простір "Центральний парк "Зашків"" На реалізації

Доданий
08.09.2021
Номер
50
Інші проекти

Де немає перспективи для розвитку молоді – там немає майбутнього! Молодь на батьківщині Євгена Коновальця, у селі Зашкові, не хоче сидіти, склавши руки. Не скаржимося, проте хочемо розвиватися. У самому серці села бачимо громадський простір зі створенням місцини для спортивно-культурного дозвілля.

Автор проєкту
Орест
Орест Космина
Бюджет
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
Жовківський район, Зашків

Опис

Розширений опис проекту

Одна з головних цілей проєкту - забрати дітей з автомобільних доріг, де для них небезпека, проте дати змогу розвиватися, згуртувавши їх довкола добрих ініціатив з відповідною інфраструктурою.
Скейт-парк, дитячий майданчик, майданчик із силовими тренажерами, футбольне та волейбольне поле, тенісний корт, відкриті трибуни, амфітеатр, зелена зона та смуги перешкод дадуть можливість розвиватись добрим та потрібним музично-театральним, патріотично свідомим, духовно-виховним та руханково-спортивним ініціативам!
До речі, за спогадами зашківчанина Михайла Творидла, на початку ХХ ст. Євген Коновалець активно працював у місцевій читальні «Просвіта», організував побудову Народного дому, створив осередок військово-спортивного патріотичного товариства «Сокіл» та місцеву команду копаного м’яча «Змаг», так тоді називали футбол. Цьогоріч святкуємо 130 років від народин Полковника Є. Коновальця, та відтоді справа не спить. Щорічні виїзди та табори пластунів, перегляди кіно під відкритим небом, велопробіги, концерти, виступи, спортивні змагання, розмаїті забави, катехитичні зустрічі, широковідомий Зашківфест єднають та якісно змінюють не тільки мешканців Зашкова, а й сусідніх Зарудців, Завадова, Дорошева та околиць.
Тому замість заростей на стадіоні, иржавих радянських турників, перегнилих лавок ми бачимо громадський мультиспортивний простір "Центральний парк "Зашків"". Сучасний оснащений громадський простір створить середовище, яке покликане акумулювати здорові, екологічні, патріотично свідомі ініціативи, щоб стратегічно творити платформу для розвою зрілих особистостей громади. Найкраща інвестиція – це інвестиція у знання та розвиток, тому облаштування центрального громадського простору в Зашкові – запорука сталого поступу громади.
Міцна країна складається з міцних громад, які творять потужні лідери. Створимо умови для подальшого формування лідерів та пасіонарних особистостей. Бо наш земляк, як каже знаний історик Володимир В’ятрович, став ключовим кризовим менеджером українських національно-визвольних змагань, і ми розуміємо, як таких особистостей потребує наша країна тепер.
Зараз це наша мрія, завдяки Вашому голосу вона упродовж цього року стане реальністю!

Команда проекту

Космина Орест https://www.facebook.com/orest.kosmyna.9/
Пастущак Олеся https://www.facebook.com/opastushchak
Кобрин Ігор https://www.facebook.com/CobraStyleLviv
Космина Ярема https://www.facebook.com/iarema.kosmyna

Фотографії