Зона активного дозвілля у парку Піскові Озера На реалізації

Доданий
07.09.2021
Номер
30
Інші проекти

В районі Піскових озер та поблизу них відсутні спортивні майданчики та зони відпочинку, хоча величезна кількість людей намагається тут активно проводити час. Пропонуємо облаштувати сучасну зону активного дозвілля поруч з дитячим майданчиком для молодих матусь, татусів, підлітків, пенсіонерів та всіх, кому важливе власне здоров'я та хто любить активний відпочинок на природі.

Автор проєкту
Андрій
Андрій Бучкевич
Бюджет
599 484 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Євгена Коновальця, 105, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Доріжками парку Піскові озера вдень люблять прогулюватися матусі з візочками, тут прохолодними ранками бігають активні спортсмени та крокують енергійні пенсіонери, вечорами приходять пари та сім'ї помедитувати біля води. А от місць для занять спортом та активним дозвіллям тут немає.
Сучасний майданчик для активного дозвілля в районі озер є меганеобхідним та супердоречним, оскільки в радіусі 4 кілометрів такі майданчики відсутні. Вибір місця для розташування зони активного дозвілля припав на цю ділянку, оскільки ні одне дерево не буде пошкоджено, а крони дерев, між якими буде майданчик, створять комфорт для активного дозвілля навіть у спекотне літо.

Фотографії