• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування громадського простору по вул. Рубчака між будинками №33 та 33А. На реалізації

Доданий
06.09.2021
Номер
27
Інші проекти

Метою проекту є облаштування першого громадського простору на території великого мікрорайону між шістьма будинками по вул. Рубчака (буд. 29, 31, 33, 33а, 35, 37). Сім’ї, які проживають у цих будинках, не мають безпечного місця для повноцінного проведення часу із своїми дітьми. Завдання проекту – облаштувати громадський простір для розвитку дітей через активний відпочинок під наглядом батьків.

Автор проєкту
Бюджет
592 020 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Івана Рубчака, 33, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Основною метою проекту є облаштування першого повноцінного громадського простору на території великого мікрорайону (площею понад 2 гектари) між шістьма будинками по вул. Рубчака (буд. 29, 31, 33, 33а, 35, 37) та популяризувати активний відпочинок як для дітей так і для дорослих.

Громадський простір планується облаштувати лавками, двома вуличними ліхтарями з використанням вже встановленої нової дерев'яної лавки гойдалки, дитячої каруселі та встановленим ОСББ відеонаглядом за цією територією.

Сім’ї, які проживають у цих будинках, не мають безпечного місця для повноцінного проведення часу із своїми дітьми. Тому, завдання проекту – облаштувати громадський простір для розвитку дітей через активний відпочинок. Для батьків передбачається тренування на двомісному тренажері та відпочинок на лавках.

Команда проекту

Андрій Цебенко https://www.facebook.com/ProductionVideosmak
Тарас Паук https://www.facebook.com/taras.pauk.3
Марія Пігуляк https://www.facebook.com/maria.pihulyak
Володимир Чух https://www.facebook.com/vovarpd

Фотографії