Капітальний ремонт дитячого майданчика та новий ігровий комплекс в ЛКП «ЛЦПКіВ ім.Б.Хмельницького» На реалізації

Доданий
15.09.2021
Номер
265
Інші проекти

Актуальність проекту полягає в практичному створенні комфортних умов для дітей.
Дана програма є актуальна та сучасна. Основною її проблемою є необхідність створення сучасних дитячих ігрових майданчиків, які відповідають вимогам безпеки, належного їх використання для потреб дитячого спорту, створення умов для впровадження здорового способу життя.

Автор проєкту
Бюджет
599 320 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Болгарська, 4, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Найголовнішим та найдостойнішим об'єктом турботи нашої держави є діти. Вони заслуговують на захищене, здорове та творче середовище, в якому могли б, граючись, повноцінно розвиватися. Дітям необхідно створити якомога кращі умови на початку життя, які б дозволяли їм бути фізично здоровими, розумово розвиненими, емоційно врівноваженими, соціально відповідальними та здатними набувати знання
Основна мета Програми – забезпечення дітям здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків. Створення належних умов для фізичного, духовного, інтелектуального, спортивного розвитку та творчої самореалізації дітей, розумного проведення дозвілля та стимулювання зростання здібностей дітей.

Команда проекту

Балацький Тарас, Балацька Наталія

Фотографії