Центр соціально-екологічного життя громади на вул. Шафарика Відхилений

Доданий
15.09.2021
Номер
263
Інші проекти

Центр соціально-екологічного життя громади - це простір, покликаний підвищити екологічну свідомість мешканців Львова. Тут ви можете відвідати відкриті лекції про захист довкілля, навчитися сортувати сміття та побачити, як переробляється вторсировина.

Автор проєкту
Анастасія
Анастасія Тимофіїв
Бюджет
590 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Павела Йозефа Шафарика, 1А, Львів

Опис

Розширений опис проекту

21 століття - епоха розквіту прав людини. Всі знають про право навчатися, мати доступ до медичної допомоги. А ви знали, що у вас є право на місто? Воно виявляється у колективному творенні міста, розумінні, що воно є вашим домом, а тому може змінюватися під потреби мешканців.

Одним із елементів володіння містом є громадські простори. Це безкоштовні місця для відпочинку, обміну досвідом та колективного вирішення проблем міста чи громади. Вони відрізняються від звичайних кафе тим, що доступні для будь-кого та є центрами для творення міського життя.

У Львові вкрай мало таких просторів, і багато проблем, на які потрібно звернути увагу, й одна з них - відсутність культури сортування сміття. Саме тому ГО “Зелена Коробка” хоче відкрити центр соціально-екологічного життя району, або іншими словами - Еко Хаб. Це простір, у якому ми навчимо мешканців і мешканок Львова бути екологічно свідомими, підвищимо обізнаність в екології та залучимо до вирішення екологічних проблем міста. Попри це, простір стане місцем альтернативного дозвілля. У дощ, чи в сонячну погоду - Еко Хаб має що запропонувати.

1) Освітній напрям: відкриті події про екологію у лекторії, який вміщає до 100 відвідувачів. Також в Еко Хабі буде громадська сортувальня, на якій відходи розподіляються на понад 15 видів вторсировини і навчально-демонстраційна майстерня, де буде наочна переробка вторсировини.

2) Відпочинок: ззовні простору буде місце для пікніків та барбекю.

3) Нетворкінг: простір притягує до себе багато цікавих людей. Громадські активісти, мешканці району, бізнес-експерти, студенти - усі зберуться під одним дахом та зможуть поділитися досвідом і налагодити корисні контакти, чи навіть знайти друзів.

4) Ваш варіант: так, ви можете домовитися з нами про використання лекторію під свої потреби. Хочете підняти тему занедбаного квітника в районі? Плануєте провести лекцію для школярів? Ми радо допоможемо. Варіантів безліч, і ми завжди відкриті до подій, які є суспільно важливими, чи стосуються громади району. Лекторій буде обладнаний проектором, монітором, зручними кріслами та столами, мережею вай-фай.

У 2019 році, завдяки вам, ГО «Зелена Коробка» вже була переможцем громадського бюджету. Ці кошти ми зберегли на розвиток другої громадської сортувальні, яка буде знаходитися за адресою вул. Шафарика 1а. У тому ж приміщенні ми плануємо облаштувати Еко Хаб, і сподіваємося набрати найбільшу кількість голосів цього року.

Команда проекту

Ілля Петрик, Святослав Стець, Михайло Гордич, Анастасія Тимофіїв, Орися Заяць