Каяки для секції кануполо на Погулянці Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
258
Освітні та медичні проекти

Наша мрія - це спорядження для дитячо-юнацької секції кануполо, що уже 4 роки функціонує у Центрі творчості на Погулянці. Попри те, що тренування відбуваються на зношених second-hand човнах, а на змагання ми позичаємо їх у інших колективів - цього року ми привезли до Львова срібні медалі Чемпіонату України. Просимо допомогти здійснити мрію - щоб ми поїхали на міжнародні змагання зі своїми каяками!

Автор проєкту
Любов
Любов Цоп
Бюджет
599 368 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Анатолія Вахнянина, 29, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проблеми малої рухливості сучасних дітей та підлітків, їх захоплення гаджетами на противагу рухливим заняттям, численні небезпеки, що чатують на молоде покоління (тютюн, алкоголь, наркотики, ігроманія) - альтернативою цьому мають ставати можливості для занять спортом. У спортивно-туристичному відділі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини ми пропонуємо дітям та підліткам заняття сучасними спортивними дисциплінами, серед яких є і кануполо - ігровий командний вид спорту, що нагадує водне поло на каяках. Перевагою є заняття на свіжому повітрі у теплу пору року (взимку вони продовжуються у басейні), а також тісне поєднання кануполо з водним туризмом, мандрівками і самостійністю, яку вони виховують у дітях.
Попри те, що кануполо лише у 2020 було офіційно включене у перелік видів спорту України, з цього виду спорту регулярно відбуваються міжнародні змагання і від дуже популярний у Польщі, Литві, Латвії, Німеччині, Іспанії. На Погулянці секція функціонує уже 5 навчальний рік - спочатку на непристосованих для цього виду спорту туристичних каяках, а з часом силами батьків і доброчинців вдалось придбати 4 вживаних канупольних каяки (при складі команди 5 гравців на полі та 1 запасний в каяку за його межами для швидкої заміни). Попри нестачу спорядження вихованці секції (а на тренування постійно доїжджають діти з практично усіх районів Львова та Львівської ОТГ) регулярно беруть участь у змаганнях - в тому числі у Чемпіонаті України (у 2021 команда юніорів здобула тут срібло, а дитяча команда "новачків" - золото). Крім цього ми розвиваємо кануполо у Львові - і цього року вперше провели Відкритий кубок Львова з кануполо, у якому взяли участь команди Львова, Києва, Черкас, а також литовські команди з Вільнюса та Каунаса (а наступного року чекаємо також польських учасників). З огляду на відсутність спорядження у нас - гості з інших міст змушені везти власне спорядження, що ускладнює логістику особливо для іноземних учасників, а наші вихованці виступають як на домашніх, так і на виїзних змаганнях на позичених човнах.
Придбання 12 комплектів спорядження (каяк, весло, неопренових спідниць-фартухів) дозволить
- збільшити чисельність учасників тренувань (одночасно до 12 осіб на воді)
- тренуватись та виступати на змаганнях на власному спорядженні
- приймати учасників змагань у Львові (що збільшить кількість іноземних команд)
І головне - це мотивація та нові горизонти для дітей та підлітків. І можливо завдяки Вашому голосу на підтримку цього проекту хтось з них потрапить до Польщі не на "трускавку" - а на змагання.

Команда проекту

Любов Цоп - керівниця гуртка "кануполо" Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, членкиня оргкомітету Відкритого кубка Львова з кануполо, пластунка та членкиня Львівської міської громадської організації "Туристсько-спортивний клуб "Манівці"
Тарас Білошицький - майстер спорту з туристського багатоборства, керівник гуртка "Спортивний туризм" ЦТДЮГ, голова оргкомітету Відкритого кубка Львова з кануполо, засновник та президент ЛМГО ТСК "Манівці"
Софія Ступко - керівниця гуртка "спортивний туризм" ЦТДЮГ, членкиня оргкомітету Відкритого кубка Львова з кануполо та ЛМГО ТСК Манівці

Фотографії