ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ (СЗШ № 63, м. Львів, вул. Личаківська, 171) На реалізації

Доданий
15.09.2021
Номер
256
Освітні та медичні проекти

Частина території корпусу старшої СЗШ №63 не має огорожі, а частина старої огорожі є в незадовільному стані, що небезпечно для дітей, адже поряд великий трафік руху автомобілів і трамваїв. Створимо безпечні умови для перебування дітей на подвір’ї школи під час перерв. Встановимо павільйон з бруківкою і лавками, велопарковку, огорожу з воротами. Унеможливимо доступ сторонніх осіб на територію школи

Автор проєкту
Олег
Олег Котис
Бюджет
599 990 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Личаківська, 171, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Безпечне освітнє середовище є місцем, де зустрічаються і взаємодіють не лише учні та вчителі, а й батьки і гості школи. Комфортний простір для успішного, незабутнього навчання в школі найперше починається з безпеки. Великою проблемою старшого корпусу нашої школи є незадовільний стан огорожі та вхідних воріт і відсутність будь-якого огородження на значній частині території. Поряд близькість дороги з великим трафіком руху автомобілів і трамваїв. Завданням цього проекту є створення безпечних умов для перебування дітей на подвір`ї школи, їхнього дозвілля та відпочинку на свіжому повітрі під час перерв. Безпека життя школярів починається з огорожі, тому плануємо замінити частину огорожі, яка знаходиться в аварійному стані, доставити огорожу, там де її немає зовсім.
В теперішній час, в умовах карантину, пріоритетним є проведення уроків на повітрі, а на великій території школи є можливість забезпечити учням таку потребу. Це можуть бути цікаві, креативні уроки, інноваційні форми навчання, але необхідною умовою є безпека учнів. Унеможливимо доступ сторонніх осіб на територію школи, які вечорами лишають сміття, нищать вже облагороджений простір.
Для реалізації нашого проекту необхідним є встановлення огорожі (паркану), відкатних (розсувних) воріт (з приводом і пультом), розпашних воріт, хвіртки, комплекту відеонагляду, вуличного павільйну з лавками, карнізу над вхідними дверима, велосипедної парковки з дашком та улаштування покриття під павільйон.
Успішна реалізація нашого громадського проекту дасть можливість створити комфортні умови для навчання учнів, відповідальної роботи вчителів, упевненості батьків щодо життя і здоров’я їхніх дітей. Встановлення огорожі забезпечить естетичний вигляд і безпеку дітей. Вкрай потрібним є облагородження шкільного подвір’я, яке відповідатиме сучасним вимогам. Заплановано встановити павільйон з накриттям і лавками, велосипедну парковку. Все це дасть можливість поступово перетворити стареньку територію навчального закладу на комфортний, щасливий, безпечний простір. А з часом наша школа і справді буде найкращим місцем на землі. Не лише для теперішніх учнів, батьків, вчителів, але й для майбутніх поколінь українських дітей і молоді.

Команда проекту

Свинчук Світлана
Литвинець Іванна
Іванець Ольга
Нестерова Роксолана
Середа Назар
Бовшик Андрій
Литвинець Антон
Дмитровська Катерина
Сторчак Мар'яна
Антоник Наталія
Тернавчук Тетяна
Довгань Олександр
Нестеренко Христина
Рибак Наталія
Рибак Христина
Чих Андрій
Дуда Наталія
Котис Марта
Лобай Світлана
Стадник Ольга
Гарнага Оксана
Пилипчук Ірина
Плебанська Леся
Величко Оксана
Кушнір Юлія
Чмельова Тетяна
Марич Галина
Малик Галина
Яким Ірина
Кійко Оля
Ророха Христина
Петрів Світлана
Романів О.
Пилип О.
Фомічева Ольга
Заява О.
Огородник А.
Тріль І.
Попик І.
Коваль К.
Ліщинська Анжела
Яценко Анастасія
Янишин Наталія
Учні, батьки, випускники і колектив СЗШ №63
ГО «Спільнота «Діємо разом»

Фотографії