"MEDIA HUB 31 - територія нових можливостей" Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
249
Освітні та медичні проекти

MEDIA HUB 31 стане ще одним затишним куточком у СЗШ №31 для учнів школи. Сучасна бібліотека буде добрим доповнення до сучасного медіа-простору. Ми плануємо створити корисний сучасний простір для дітей: книги та комп'ютери, музика та аура креативних ідей - все це наповнюватиме цю локацію.

Автор проєкту
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Княгині Ольги, 104, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Ми плануємо об'єднати два малозадіяних досі приміщення та створити корисний сучасний простір для дітей: поміж сучасної бібліотеки облаштуємо медіатеку та музичний простір. Наше учнівське самоврядування мріяло про таку локацію. Але цей простір буде не лише для самоврядування, а й для юних читачів, для засідань методичних спільнот, для батьківських зустрічей. Зручні індивідуальні місця допоможуть дітям самостійно підготуватись до важливого уроку: підготувати презентацію, поєднуючи дані з паперових та інтернет-джерел, написати проєкт тощо. Поруч стоятиме фортепіано та буде створена релаксаційна локація, де зможемо проводити і гурткову роботу нашого ансамблю. А ще наш HUB стане чудовим місцем зустрічей із творчими та цікавими гостями (акторами, музикантами, лікарями тощо). Між приміщеннями плануємо облаштувати арку, що дозволить поєднати кілька світів: книги, музики, цікавого спілкування та сучасних технологій. MEDIA HUB 31 стане територією нових можливостей для учнів,педагогів та батьків.

Команда проекту

Бережанська Христина, Левкович Леся, Миляник Тарас, Зуб Ліліана, Федірко Мар'яна, батьківська та педагогічна громада закладу

Фотографії