• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Літня сцена на Левандівці Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
247
Інші проекти

Народний дім Левандівки (Широка,1) має зелений закритий простір, який можна якісно облаштувати для цікавого, культурного і змістовного дозвілля дітей, підлітків та їх батьків у позашкільний час. Пропонуємо встановити літню сцену та облаштувати територію біля сцени сучасними комфортними лавочками, прокласти доріжки та провести благоустрій прилеглої території.

Автор проєкту
Анна
Анна Свєтлічна
Бюджет
598 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Широка, 1, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Народний дім Левандівки - це осередок культури, громадської активності та освіти мікрорайону, де творять якісний сучасний культурний продукт та оберігають українську культуру.
Територія поблизу Народного дому використовується влітку для проведення фестивалів, заходів та відпочинку гродами Левандівки. Для ефективнішого використання цієї ділянки, доцільним є облаштування відкритої літньої сцени, лавочок, прокладення доріжок та проведення благоустрою прилеглої території.
Реалізація проекту дасть змогу збільшити кількість заходів просто неба, сприятиме цікавому і корисному проведенню вільного часу мешканців Левандівки та популяризації української культури через діяльність Народного дому. Літня сцена на території закладу стане окрасою та однією з візитних карток Левандівки, а також місцем, де кожен мешканець мікрорайону зможе провести своє дозвілля.

Команда проекту

Лариса Середа
Анна Свєтлічна

Фотографії