Облаштування бруківкою подвір’я на вул. І. Рубчака, 5 На реалізації

Доданий
15.09.2021
Номер
241
Інші проекти

Проект передбачає встановлення комфортного та сучасного у подвір’ї будинку №5 по вул. І. Рубчака. Це має створити необхідні умови для комфортного і безпечного перебування мешканців та їх дітей, поліпшить доступність до будівлі будинку для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Автор проєкту
Тарас
Тарас Яремко
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Івана Рубчака, 5, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Стан території перед будинком №5 по вул. І. Рубчака викликає занепокоєння мешканців та їх дітей. Гнітючий вигляд асфальтованого покриття не тільки контрастує з новобудовою, а й може призвести до випадків травматизму серед людей.
Окрім того, є майже неможливим пересування даною територією для людей з обмеженими фізичними здібностями та молодих мам з візками.
Мета цього проекту полягає в заміні пошкодженого асфальтованого покриття на бруківку. В свою чергу, це забезпечить безперешкодний підхід до будівлі будинку та зробить доступним для пересування людей усіх фізичних здібностей.
Пропонується повністю змінити дорожнє асфальтоване покриття на нове мощення. Бруковане покриття створить пересування та перебування на території подвір’я більш приємним, комфортнім та безпечним для мешканців будинку.

Команда проекту

Тарас Яремко

Фотографії