• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Громадський простір на вулиці Дозвільна 1 На розгляді

Доданий
03.09.2021
Номер
23
Інші проекти

Проєкт передбачає створення комплексного благоустрою для людей усіх вікових груп. Облаштування громадського простору, зокрема встановлення відкритих спортивних споруд, що дозволить мешканцям проводити дозвілля з користю для здоров'я.

Автор проєкту
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Дозвільна, 1, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Раціональне використання простору подвір'я є в інтересах мешканців. Таким є простір, що знаходиться між багатоквартирними житловими будинками за адресою вулиця Дозвільна 1, Городоцька 301 і Городоцька 305. Через територію подвір'я пролягає пішохідна стежка, якою мешканці району активно користуються і яка знаходиться в ганебному стані, без належного покриття. В подвір'ї відсутнє вуличне освітлення, що створює некомфортні та небезпечні умови, особливо у зимовий період року. Дитячий майданчик, що знаходиться на території подвір'я, перебуває в аварійному стані і терміново потребує реконструкції. Окрім мешканців прилеглих будинків майданчиком та подвір'ям в цілому активно користуються діти дитячого табору, організованого ГО "Вектор Допомоги", а також учні СЗШ №68.
З огляду на вищесказане, у подвір'ї будинків вулиці Дозвільна 1, Городоцька 301 і Городоцька 305 важливо створити комплексний благоустрій для людей усіх вікових груп. Облаштування громадського простору, зокрема встановлення відкритих спортивних споруд, дозволять мешканцям проводити дозвілля з користю для здоров'я. Мета проекту — створити простір, де люди усіх вікових груп зможуть займатися спортом після важкого робочого дня, тривалого навчання у школі тощо. Щоденне надмірне використання гаджетів часто є причиною низької рухливості людей. Реалізація проєкту забезпечить безкоштовний доступ до фізичного комфорту мешканців.

Команда проекту

Коротка Вікторія Олегівна
Сможаник Андрій Богданович

Фотографії