• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Громадський простір на вулиці Дозвільна 1 Брав участь

Доданий
03.09.2021
Номер
23
Інші проекти

Проєкт передбачає створення комплексного благоустрою для людей усіх вікових груп. Облаштування громадського простору, зокрема встановлення відкритих спортивних споруд, що дозволить мешканцям проводити дозвілля з користю для здоров'я.

Автор проєкту
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Дозвільна, 1, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Раціональне використання простору подвір'я є в інтересах мешканців. Таким є простір, що знаходиться між багатоквартирними житловими будинками за адресою вулиця Дозвільна 1, Городоцька 301 і Городоцька 305. Через територію подвір'я пролягає пішохідна стежка, якою мешканці району активно користуються і яка знаходиться в ганебному стані, без належного покриття. В подвір'ї відсутнє вуличне освітлення, що створює некомфортні та небезпечні умови, особливо у зимовий період року. Дитячий майданчик, що знаходиться на території подвір'я, перебуває в аварійному стані і терміново потребує реконструкції. Окрім мешканців прилеглих будинків майданчиком та подвір'ям в цілому активно користуються діти дитячого табору, організованого ГО "Вектор Допомоги", а також учні СЗШ №68.
З огляду на вищесказане, у подвір'ї будинків вулиці Дозвільна 1, Городоцька 301 і Городоцька 305 важливо створити комплексний благоустрій для людей усіх вікових груп. Облаштування громадського простору, зокрема встановлення відкритих спортивних споруд, дозволять мешканцям проводити дозвілля з користю для здоров'я. Мета проекту — створити простір, де люди усіх вікових груп зможуть займатися спортом після важкого робочого дня, тривалого навчання у школі тощо. Щоденне надмірне використання гаджетів часто є причиною низької рухливості людей. Реалізація проєкту забезпечить безкоштовний доступ до фізичного комфорту мешканців.

Команда проекту

Коротка Вікторія Олегівна
Сможаник Андрій Богданович

Фотографії