Комфортний простір для пацієнтів поліклініки 1 МКЛ ім. Князя Лева Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
209
Освітні та медичні проекти

З метою покращення доступності для людей з інвалідністю, маломобільних груп населення, створення громадського простору для перебування пацієнтів (враховуючи обмежене фінансування) територія поліклініки 1 МКЛ ім. Князя Лева потребує капітального ремонту, так як не оновлювалася з радянських часів. Проект передбачає сучасний підхід до впорядкування території з новітніми елементами благоустрою.

Автор проєкту
Бюджет
2 989 819 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Лемківська, 28, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Поліклініка 1 МКЛ ім. Князя Лева є потужним лікувально-профілактичним закладом Львова, що обслуговує понад 100 тисяч населення Шевченківського, Личаківського та Галицького районів міста.

В склад поліклініки входить: два відділення сімейної медицини, хірургічне відділення, жіноча консультація, фізіотерапевтичне відділення, клінічна лабораторія. Працюють також дитячі та дорослі лікарі-невропатологи, офтальмологи, лікар-інфекціоніст, дитячий та дорослі отоларингологи. Тут функціонує міжобласний кабінет щеплень, зокрема проводять вакцинацію проти Covid-19.

Завдяки діяльності співробітників 1 МКЛ ім. Князя Лева і дбайливому ставленню до традицій якість та ефективність медичної допомоги постійно підвищується. Колектив лікарні та поліклініки активно займається реформуванням системи охорони здоров’я Львівщини. Одним з основних напрямків цієї діяльності є впровадження сімейної медицини.

Потужна матеріально-технічна база, високий кадровий потенціал, використання ефективних методів діагностики і лікування дають можливість надавати спеціалізовану, в тому числі високотехнологічну медичну допомогу населенню Львова.

Проте, територія поліклініки не оновлювалася з радянських часів та потребує капітального ремонту для комфортного перебування пацієнтів, їх реабілітації та відпочинку. Зокрема, освітлення території є недостатнім, що є небезпечним для пацієнтів в темний час доби. Територія знаходиться в занедбаному стані та не відповідає сучасним нормам. Необхідним є покращення доступності для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Проект передбачає комплексний підхід до впорядкування території з новітніми елементами благоустрою згідно із розробленою проектно-кошторисною документацією. В межах реалізації проекту передбачено: зовнішнє сучасне освітлення, брукування території, озеленення, встановлення лавок та створення зон відпочинку.

Реалізація проекту сприятиме комфортнішому перебуванню пацієнтів, їх відвідувачів, медичних працівників, жителів та гостей міста.

Подаруймо комфорт для пацієнтів поліклініки 1 МКЛ ім. Князя Лева!

Команда проекту

Надія Якимович, Лейла Малесова-Вальчак, Роман Грицевич, Тарас Стасів, Ольга Данчук, Віталій Свіщов, Кузьо Мар'яна, Віктор Бараняк

Фотографії