• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасна та комфортна їдальня у НВК "Школа-садок "Софія" На реалізації

Доданий
15.09.2021
Номер
196
Освітні та медичні проекти

Ні для кого не секрет, що вже з 1 вересня в Україні ввели реформу шкільного харчування. І ми свідомо підтримуємо цю ідею, тому для реалізації цього задуму плануємо провести реконструкцію нашої шкільної їдальні аби учнівський та педагогічний колективи могли комфортно перебувати у ній.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Лавренюк
Бюджет
596 101 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Героїв Крут, 27, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Їдальня – це місце, де учні не тільки смачно харчуються, а й проводять час із задоволенням, адже кожної перерви вона вщент заповнена дітьми. Їдальня потребує капітального оновлення для комфортного відпочинку. Саме тому ми пропонуємо цей проєкт, у ході реалізації якого плануємо реконструювати лінію роздачі та вікно видачі, оновити усі меблі на сучасні та ергономічні. Основною задумкою є не лише закупівля обладнання, але й створення затишку, аби діти почувалися у шкільній їдальні, як удома. Тому також потрібно змінити дизайн їдальні. Осучаснений інтер’єр сприятиме гарному настрою та дружній атмосфері не лише учнів, але й учителів. Родзинкою нашого проєкту є екостіна, яка не лише гарно виглядає, але й освіжає та наповнює повітря киснем, поглинає пил та запахи.
Ми щиро віримо у те, що незабаром наші учні та вчителі зможуть перебувати у шкільній їдальні та смакувати їжу у приємній атмосфері. Саме тому закликаємо Тебе проголосувати за наш крутий проєкт!

Команда проекту

Учні, батьки та колектив школи
Шкриметко Ірина
Корда Ігор
Лавренюк Наталія

Фотографії