Капітальний ремонт території СЗШ №48 на вул. І. Рубчака, 8 На реалізації

Доданий
14.09.2021
Номер
180
Освітні та медичні проекти

Старе асфальтне покриття на території шкільного подвір’я є в незадовільному стані. Тому, є потреба заміна старого асфальтного покриття на бруківку на території шкільного подвір’я школи №48 на вул. Рубчака, 8 у м. Львові.

Автор проєкту
Марія
Марія Яремко
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Івана Рубчака, 8, Львів

Опис

Розширений опис проекту

У минулі роки на території школи на прилеглій території біля школи за рахунок Громадського бюджету та за рахунок фінансування управління освіти реалізовано декілька проектів щодо облаштування подвір’я школи та на прилеглій території біля школи. Залишилося облаштувати решти старого асфальтного покриття на території шкільного подвір’я, котре є в незадовільному стані. Тому, є потреба заміна старого асфальтного покриття на бруківку на території шкільного подвір’я школи №48 на вул. Рубчака, 8 у м. Львові.
Планується створення сприятливих та безпечних умов благоустрою тротуару біля школи за будь-яких погодних умов (заміна старого асфальтного покриття на покриття з фігурних елементів мощення (ФЕМ) та встановлення нових бетонних бордюрів (поребриків)).
Тверде покриття в жахливому стані: асфальт пошкоджений, поверхня не рівна, тріщини, асфальт частково відсутній), бордюри (поребрики) пошкоджені та частково відсутні. Територія шкільного подвір’я не є безпечною через незадовільний стан твердого покриття (асфальту).
Заміна твердого покриття на бруківку дозволить школярам школи отримувати фізичне та естетичне задоволення та попередить дитячий травматизм школярів на території шкільного подвір’я.

Команда проекту

Марія Яремко

Фотографії