Високий замок: дитячий майданчик в парку Брав участь

Доданий
14.09.2021
Номер
172
Інші проекти

Унікальний дитячий майданчик у вигляді замку-фортеці, що за силуетом нагадує зображення львівського Високого замку з гравюри 17 століття. Має відокремлені зони для дітей різного віку - замок для школярів та тихі околиці замку для дошкільнят. На майданчику є місце і для батьків, які зможуть комфортно і спокійно спостерігати за дітьми та спілкуватись.

Автор проєкту
Бюджет
2 988 350 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Високий Замок, 3, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Ідея майданчика напрацьовувалася на Майстерні міста 2021 на воркшопі, учасником якого були безпосередньо діти різного віку, більшість з яких мешкають в Галицькому районі і відвідують парк Високий замок. Діти малювали та робили колажі щоб показати, що на дитячому майданчику є важливим особисто для них. Згодом архітектори отримали завданням напрацювання дітей.

Напрацьований дитячий майданчик складається з замку, що являє собою сучасний ігровий комплекс (лабіринт, лазанку), та елементів майданчика, що за формою нагадують пристрої для осади середньовічної фортеці.

Створення сучасного унікального дитячого майданчика дасть подих розвитку старого парку. Діти на майданчику отримають унікальний досвід взаємодії та спільного вигадування ігор, заведення знайомств і дружби. Батьки будуть спокійні за малих дітей, яким не будуть перешкоджати старші діти.

Зараз дитячий майданчик в парку "Високий замок" є прикладом суворого мінімалізму і аскетизму: пісочник, руколаз, одна лавочка. Найближчим до центру міста дитячим майданчиком, що відповідає кращим світовим тенденціям є майданчик на площі Святого Юра. Мешканці центральної частини міста практично позбавлені місць якісного дитячого дозвілля, що робить центр міста менш привабливим для життя.

Команда проекту

Ірина Сендега - лікар-онколог, мати трьох дітей, мешканка району.

Оксана Луцько - переможець проекту ГБ 2016 по реконструкції Замарстинівського парку, а віднедавна заступниця керівника управління екології ЛМР. Провела дитячий воркшоп і напрацювала завдання на проектування.

Андрій Лесюк та команда Guess Line Architects розробили ескізний проект та візуалізації.

Фотографії