Медіатека «I.D.E.A.Lab» та радіо «Сьома хвиля» у СЗШ №7 Реалізований

Доданий
14.09.2021
Номер
168
Освітні та медичні проекти

Ми створимо дітям ІНШЕ ДОЗВІЛЛЯ – за книжкою, в колі тих, хто любить вчитися, навчимо творити власні ідеї та втілювати їх. I.D.E.A.Lab - це зони для читання; сектор для роботи з комп'ютером; місце для відпочинку; територія для генерації ідей команд учнівського самоврядування; мобільні меблі для доступного зберігання бібліотечного фонду та зонування приміщення. Поруч - шкільне радіо «Сьома хвиля"

Автор проєкту
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Богдана Хмельницького, 132, Львів

Опис

Розширений опис проекту

☉ Сучасні діти дуже "комп'ютеризовані" та не дуже багато читають, бо в них нема для цього зрозумілої мотивації. Хочемо показати дітям ІНШЕ ДОЗВІЛЛЯ – за книжкою, у дебатах, в колі тих, хто любить вчитися, здатен творити власні ідеї та втілювати їх. А такі речі починаються із зовсім малого – атмосфери та спілкування.
☉ У школі дуже мале та зовсім не пристосоване для перебування у ньому дітей приміщення бібліотеки, повністю заставлене книжками. Ми маємо два з’єднаних приміщення 62 кв.м та 16 кв.м, де плануємо облаштувати сучасну медіатеку «I.D.E.A.Lab» та радіовузол «Сьома хвиля»
☉ Це буде універсальний медіа простір для розвитку культури читання, спілкування, продукування яскравих ідей та дитячої медійної творчості. Тут буде бібліотека книжкових видань, колекція електронних книжок, мультимедійних освітніх програм та інтерактивний простір. Це місце з сучасним комп'ютерним та мультимедійним обладнанням і базою корисних медіаресурсів. Віримо, що медіатека «I.D.E.A.Lab» та радіовузол «Сьома хвиля» стануть шкільною лабораторією ідей, місцем для Інновацій, Дій, Емоцій та Атмосфери.
☉ Мета проекту - створити приємний простір для обміну ідеями та думками, де діти могли б працювати над важливими проектами та поглибити свій кругозір. Проект інтегрується в освітній процес школи через створення відкритих та гнучких у використанні: ☑ зон для читання; ☑ сектору для роботи з комп'ютерною технікою; ☑ місця для відпочинку та спілкування; ☑ території для генерації ідей команд учнівського самоврядування; ☑ радіовузла «Сьома хвиля»
☉ Мобільні меблі будуть використані для доступного зберігання бібліотечного фонду школи, зонування приміщення, а комп'ютерна техніка - для читання електронних книжок, перегляду відео, роботи з мультимедійними освітніми програмами.
☉ В приєднаному до медіатеки приміщенні буде радіовузол «Сьома хвиля». Кожен школяр мріє стати місцевим ді-джеєм і включати свою улюблену музику на всю школу. Чи не так? Шкільний радіовузол - це одне з найбільш захоплюючих місць в школі. Тут діти будуть навчатися журналістики, створювати радіопередачі, вмикати музику на перервах, повідомляти усі шкільні новини, оголошення, анонси майбутніх заходів, а на випадок надзвичайної ситуації - команду про евакуацію дітей та працівників з приміщення школи.
☉ «I.D.E.A.Lab» та «Сьома хвиля» створять особливу атмосферу в школі та об’єднають усю шкільну спільноту - 620 учнів, їх батьків та учителів заради читання, цікавих активностей, роботи над важливими проектами, медійної творчості, навчання впродовж життя

Команда проекту

Учні, батьки та учителі Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 ЛМР
Конькова Світлана Петрівна - директор школи

Фотографії

Експертна оцінка