• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

НАВЧАЛЬНО-ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК НА БЕЗПЕЧНОМУ ПОДВІР’Ї ШКОЛИ №40 Брав участь

Доданий
14.09.2021
Номер
166
Освітні та медичні проекти

Шкільне подвір’я – це територія, яка доповнює естетичну цілісність мікрорайону. Підростаюче покоління хотілося би виховувати в естетичній атмосфері з розумінням логіки природи і дбайливого до неї ставлення у зрілому віці. Створити оптимістичні простори для виховання дітей, а отже і майбутнього нації.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Маковей
Бюджет
2 994 300 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Любінська, 93Б, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Подвір’я школи повинно стати безпечним місцем, де діти могли б спілкуватися між собою на свіжому повітрі, а не тільки існувати у віртуальному світі. У відповідності до вимог НУШ передбачаються прогулянки на свіжому повітрі, спортивні години, рухливі ігри на спеціально облаштованому майданчику як невід’ємні складові у щоденному режимі учнів початкової школи, групи подовженого дня та освітніх осередків. Дітям з особливими потребами навчально-ігровий майданчик допоможе у розвитку дитячого балансу, координації, почуттів і, насамперед, дозволить їм весело проводити час і стимулюватиме дитячий мозок!
Для активного та безпечного відпочинку учнів на території школи, а також для проведення пленерних та інтегрованих уроків пропонується встановити сучасну та безпечну огорожу навчального закладу від проїжджої частини вулиці Насінної. Огорожа школи розглядається як один з елементів реконструкції території та захисту школярів від невідомих перехожих, адже занедбані об’єкти приваблюють наркоманів, безхатченків та інших асоціальних суб’єктів.
Сьогодні безпечно потрапити до школи та до сучасного стадіону є проблемою. За іржаві металеві прути, шматки старої потрісканої тротуарної плитки та небезпечні елементи перекошених бетонних плит і каналізаційних люків на подвір’ї школи постійно перечіпаються учні, батьки та працівники школи навіть удень.
У дощову погоду важко пройти до школи, особливо зруйнованою стежкою поміж деревами, бо плитки тут вже давно зовсім немає. Через калюжі діти приходять до школи з мокрими ногами, що відбивається на їх здоров’ї та моральному стані.
Оскільки на шкільному подвір’ї відбуваються заходи за участю багатьох дітей та батьків, проводяться пленерні уроки, організовується дозвілля школярів, вочевидь нагальною є потреба у проведенні ремонту даного подвір’я.
Це позитивно позначиться не лише на успішності учнів, фізичному самопочутті та соціальних навиках, але й підвищить їхню впевненість у собі, роблячи навчальні вправи веселими. Батькам буде спокійно знати, що їхні діти займаються тут без розвитку гіподинамії.
Реалізація проекту дозволить:
- підвищити рівень безпеки під час перебування у школі;
- забезпечити комфорт для учнів, батьків та працівників на подвір’ї школи;
- розширити функціональність подвір’я для освітнього процесу і в позаурочний час;
- створити відповідне освітнє середовище для учнів з особливими освітніми потребами;
- привабити більше мешканців мікрорайону до нашої школи завдяки естетичності та безпечності подвір’я.

Команда проекту

Ірина Маковей
Микола Баб'як
та батьківська громада

Фотографії