Заміна тіньових навісів (павільйонів) у Дублянському ЗДО (ясла-садок)Львівської міської ради На реалізації

Доданий
14.09.2021
Номер
164
Освітні та медичні проекти

Дитячий садок міста Дубляни на сьогодні відвідує близько 260 дітей. На території садочку розміщено шість майданчиків з тіньовими навісами, 5 з яких перебувають у аварійному стані. Проєктом передбачається демонтаж існуючих та встановлення нових тіньових навісів, які є обов’язковими для вуличних дитячих майданчиків.

Автор проєкту
Галина
Галина Мигул
Бюджет
599 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
вул. Тараса Шевченка, 19, Дубляни

Опис

Розширений опис проекту

Дитячий садок міста Дубляни функціонує з 1967 року. Це єдиний садок у місті, який на сьогодні відвідує близько 260 дітей. На території садочку розміщено шість майданчиків з тіньовими навісами, 5 з яких перебувають у аварійному стані.
Споруди встановлені понад 50 років тому та вже не підлягають ремонту. Тіньові навіси застаріли та не виконують своєї основної функції – захист від дощу та сонця. Більше того, стан навісів несе загрозу для здоров'я дітей, оскільки дерев’яні конструкції за роки експлуатації вже повністю виснажилися, а покрівля з шиферу застаріла і не відповідає санітарним нормам. Це створює небезпеку для перебування дітей на свіжому повітрі.
Основна мета проекту це – створення належних умов для повноцінної прогулянки дітей дошкільно говіку.
Проєктом передбачається демонтаж існуючих та встановлення нових тіньових навісів, які є обов’язковими для вуличних дитячих майданчиків. Це дозволить забезпечити щоденні прогулянки малечі, організувати ігрову та рухову діяльність дітей за будь-яких погодних умов.
Облаштування нових тіньових навісів (павільйонів) на вуличних дитячих майданчиках Дублянського ЗДО по вул. Т.Шевченка, 19 дозволить вихованцям мати змогу гуляти, гратися, розвиватися не залежно від погоди. Тіньові навіси будуть захищати їх від дощу, сонця, вітру. Діти будуть більше часу проводити на свіжому повітрі, що в свою чергу буде сприяти зниженню захворюваності серед вихованців садочку.
Завдяки реалізації проєкту дошкільнята отримають якісний простір для ігор на свіжому повітрі, вихователі зможуть використовувати тіньові навіси для навчального та виховного процесу, а батьки відчують, що дитячий садочок – це місце, де їхні діти у безпеці.

Команда проекту

Мигул Галина Йосипівна, Кремінець Марія Михайлівна, Тарасюк Данило Святославович

Фотографії

ПІБ Відповідальної особи

Мигул Галина Йосипівна

Контактні дані відповідальної особи

+380671426163