Капітальний ремонт спортивного майданчика на території ЗДО №95 по вул. Гайдамацька, 2-а у м. Львові Брав участь

Доданий
14.09.2021
Номер
162
Освітні та медичні проекти

Створення комфортних умов для повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і посилення опірності дитячого організму хворобам та якісного проведення занять з фізичного розвитку на свіжому повітрі .

Автор проєкту
Ірина
Ірина Михайлюк
Бюджет
496 995 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Гайдамацька, 2А, Львів

Опис

Розширений опис проекту

ЗДО №95 розпочав функціонування з 1962 року та знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради і фінансується з міського бюджету. У плануванні будівлі не передбачено окремого спортивного та музичного залів. При функціонуванні 8 груп (склад - 230 дитини) надто важко планувати та проводити фізкультурні заняття у групових кімнатах.
Основна вимога сьогодення - зміцнення здоров’я дітей, загартування та їх оздоровлення. Згідно річного плану ЗДО одне з провідних завдань - фізкультурно-оздоровча робота серед дітей і батьків цих вихованців.
Проте на території ЗДО немає спортивного майданчика з сучасним та безпечним спортивним обладнанням, на якому б діти могли розвинути свої фізичні навики та уміння. Діти - наше майбутнє. Тому ми, дорослі, намагаємося робити все для того, щоб зробити їхнє дитинство щасливим, активним, безпечним і незабутнім, а також мотивувати їх до активного проведення часу та спорту.
Облаштований спортивний майданчик сучасним спортивно-ігровим обладнанням сприятиме реалізації фізичних потреб дитини, її духовного та інтелектуального росту, як особистості.
Мета проєкту: Сучасне облаштування спортивного майданчика створить комфортні умови для фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності та якісного проведення занять з фізичного розвитку на свіжому повітрі з дітьми, що відвідують ЗДО №95.
Завдання проєкту:
Для досягнення поставленої мети варто виконати ряд завдань проєкту, а саме:
- сприяння безпечному перебуванню дітей на свіжому повітрі відповідно до Санітарного регламенту та реалізації завдань програми розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» під час занять з фізичного розвитку на свіжому повітрі та виховання здорового покоління;
- створення комфортних умов для всіх учасників освітнього процесу;
- проведення заходів із облаштування спортивного майданчика на території ЗДО;
- організація інформаційно-освітньої роботи з громадськістю.

Команда проекту

Працівники Закладу Дошкільної Освіти №95 та батьківська громада вихованців даного закладу.
Гродецька Галина Петрівна
Михайлюк Ірина Володимирівна
Михайловська Людмила Олексіївна
Пукало Ірина Станіславівна
Немиц Ліля Василівна
Баландюк Світлана Євгенівна
Корлятович-Піців Даниїла Михайлівна
Камінська Галина Анатоліївна
Дмитрук Ірина Іванівна
Леніцька Оксана Степанівна
Ковальчук Наталія Володимирівна
Сусь Любов Іванівна
Баглай Ганна Олексіївна
Караїм Ольга Дмитрівна
Плахтина Жанна Анатоліївна

Фотографії