Дитячі клуби Львова в Рясне. Створення безкоштовного сучасного та креативного простору для дітей. Брав участь

Доданий
14.09.2021
Номер
160
Освітні та медичні проекти

У мікрорайоні Рясне існує гостра потреба в створенні умов для змістовного проведення дозвілля дітей та молоді. Дитячі клуби Шевченківського району мають на меті створити сучасний та креативний простір для дозвілля дітей та молоді, якого так не вистачає зараз у цьому мікрорайоні, це дасть можливість додатково залучити до позашкільної роботи понад 350 дітей.

Автор проєкту
Людмила
Людмила Бондарчук
Бюджет
2 950 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Шевченка, 366, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Це простір, де не буде часу на гаджети, де ваші діти разом із друзями будуть проводити свій час змістовно і цікаво. Приміщення площею понад 136 кв.м – це можливість задіяти достатню кількість дітей та підлітків. Кожен знайде для себе заняття, яке подобається:
- образотворче мистецтво;
- студія танцю:
- хореографія;
- черлідинг;
- дитячий фітнес;
- вивчення іноземних мов;
- різноманітні майстер класи;
- тематичні заходи;
- розвиваючі гуртки для дошкільнят та інші цікаві інтерактивності.
Ми знаємо, як важливо, щоб умови нашого клубу стали комфортними та безпечними. Розуміємо, що добре, коли гуртки розміщені недалеко від вашого дому. Клуб знаходиться у мікрорайоні Рясне - 1. Заняття безкоштовні – і тому доступні кожній родині. Педагоги кваліфіковані – і ви будете впевнені у якісному навчанні дітей. Сучасний центр дозвілля для дітей та молоді. Це те місце, куди з радістю будуть іти ваші діти.
Сподіваємось на вашу підтримку та розуміння важливості духовного виховання підростаючого покоління, особливо за підтримку талановитих дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, напівсиріт.

Ми готові його створити. Нам тільки потрібна ваша підтримка!

Команда проекту

Івасюк Анастасія
Роговська Тетяна
Білецька Олександра
Чистоклєтова Ольга
Боянівська Надія
Семашко Юрій
Добуш Юрій
Табачук Юрій

Фотографії