Закупівля обладнання для фізкабінету та бактерицидних рецеркуляторів для Дублянської міської лікарні Реалізований

Доданий
14.09.2021
Номер
150
Освітні та медичні проекти

Лікування пацієнтів, окрім лікарських засобів, часто вимагає спеціальних прорцедур. Для досягнення лікувального ефекту при ряді захворювань необхідні специфічні прилади, такі як магнітотерапевтичний низькочастотний апарат ПОЛЮС-4, а також світлотерапевтичний апарат БІОПТРОН-Про1. Такого ефекту можна досягти використовуючи бактерицидний опромінювач-рециркулятор BactoSfera ORBB.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Мандрик
Бюджет
129 119 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
вул. Студентська, 7, Дубляни

Опис

Розширений опис проекту

Лікування пацієнтів, окрім лікарських засобів, часто вимагає спеціальних прорцедур. Для досягнення лікувального ефекту при ряді захворювань необхідні специфічні прилади, такі як магнітотерапевтичний низькочастотний апарат ПОЛЮС-4, а також світлотерапевтичний апарат БІОПТРОН-Про1. Варто також наголосити на важливості знезараження приміщень у медичних закладах особливо в час підвищеної епідеміологічної небезпеки. Такого ефекту можна досягти використовуючи бактерицидний опромінювач-рециркулятор BactoSfera ORBB.
Проблема у тому, що на сьогодні у Дублянській міській лікарні аналогічні прилади або застарілі, або відсутні взагалі. Така ситуація викликає складнощі при лікуванні пацієнтів, а відсутність апаратів для знезараження повітря перешкоджає безпечному перебуванні пацієнтів у приміщенні лікарні.
Проектом передбачається закупівля і встановлення апаратів для проведення фізпроцедур, а саме: магнітотерапевтичний низькочастотний апарат ПОЛЮС – 4 та світлотерапевтичний апарат БІОПТРОН-Про1, а також закупівлю приладів для знезараження повітря бактерицидних опромінювачів-рециркулятороів BactoSfera ORBB 30х2 у місця найбільшого скупчення пацієнтів.

Команда проекту

Працівники Дублянської міської лікарні та мешканці м. Дублян

Фотографії

ПІБ Відповідальної особи

Мандрик Ірина Андріївна

Контактні дані відповідальної особи

+380679474026