• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інноваційний громадський простір у Стрийському парку Відхилений

Доданий
28.08.2021
Номер
15
Інші проекти

Як щодо сучасного громадського простору з Wi-Fi та можливістю підзарядки гаджетів в одному з найбільших парків Львова - Стрийському? Через зменшення кількості відвідувачів - зменшується зацікавленість та розвиток парку. Ми хочемо внести інноваційний розвиток до занедбаних частин парку і створити відмінну інфраструктуру для комфортного відпочинку й роботи відвідувачів на свіжому повітрі.

Автор проєкту
Віталій
Віталій Рожук
Бюджет
527 850 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький

Опис

Розширений опис проекту

Проблемою Стрийського парку являється нестача інфраструктурних ресурсів та відсутність громадського простору на свіжому повітрі для молоді із застосуванням інноваційних технологій.

Наша мета — створити такий простір у парку для його розвитку і популяризації серед відвідувачів.

Встановлення інноваційних громадських зон підвищить популярність Стрийського парку, а також буде зручним місцем для роботи й навчання студентів, відпочинку прохожих. Зони будуть зручними для користування усіма групами населення, не залежно від віку і стану здоров’я. До того ж ці 2 локації знаходяться на маршруті “Зелена лінія,” що слугуватиме додатковою станцією відпочинку на маршруті велосипедистів.

Проєкт розрахований на молодь 15-35 років. Навчайтеся, відпочивайте, проводьте час з дітьми на свіжому повітрі як вдень, так і вночі.
У зонах зі 100% освітленістю передбачено столики з лавками, Wi-Fi дерево з безпровідною зарядкою, USB-порти, останні розміщенні в лавочках зі сонячними батареями.

Мешканці Львова отримають новий інноваційний громадський простір під голим небом, яким зможуть скористатися щодня й у будь-який час доби.

Команда проекту

Кухарчук Анастасія Ігорівна, Волошинська Меланія Олександрівна, Жабо Єлизавета Олексіївна, Козак Юрій Романович, Маковецький Арсен Валерійович, Гук Владислав Володимирович, Бенцак Анна Олегівна, Чайковська Ольга Андріївна, Дідик Вікторія Остапівна.

Фотографії