• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Бавимось разом! Облаштування доступного ігрового майданчику за принципами універсального дизайну. Відхилений

Доданий
14.09.2021
Номер
143
Інші проекти

Суть проекту полягає у забезпеченні спільного ігрового простору для дітей із особливостями розвитку (інвалідністю) та дітей що розвиваються нормотипово. Зручне ігрове середовище, доступне різним категоріям дітей із різними фізичними та сенсорними потребами сприятиме взаємодії, а відтак - природній інклюзії.

Автор проєкту
Євгеній
Євгеній Суковський
Бюджет
465 528 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
просп. В'ячеслава Чорновола, 16В, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Облаштування доступного майданчику зручного для різних категорій дітей (із особливостями в розвитку або без них) є логічним продовженням загальносвітового і, в тому числі, - Українського руху інклюзії або повноцінного включення людей з інвалідністю в різні сфери життя, що до недавна були недоступними або доступними частково. Тому, ідея проекту полягає не у створенні окремого майданчику для дітей із особливими потребами, - а у створенні майданчику, зручного для всіх. Такий майданчик - це місце котре своєю присутністю створює простір для спільної гри та тісного знайомства дітей, не беручи до уваги ті чі інші особливості розвитку. ідея облаштування середовща до потреб людини в даному випадку є більш переспективною ніж варіант адаптації людини до середовища.
Крім того, бітьки, котрі приведуть дітей на такий майданчик, заздалегідь будуть готові до зустрічі із людьми відкритими до питання інклюзії та власної залученості до цього процесу.
Розташування майданчику в густонаселеному районі на території дитячого садочку, консультаційного центру розвитку та соціалізації, та Інклюзивно ресурсного центру забезпечить ігровий майданчик постійною "зайнятістю" дітьми.
Майданчик такого типу може стати певним прототипом для наступних подібних проектів.

Команда проекту

Євгеній Суковський, керівник центру розвитку та соціалізації, Чутливий простір, керівник інклюзивно ресурсного центру шевченківського району міста Львова №2
Ольга Лозова, завідувач дошкільного навчального закладу Садок здорової Родини
Марта Ковальчук, Ерготерапевт, викладач кафедри ерготерапії Українського Католицького Університету

Фотографії