• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

School food - Cool food, їдальня в Ліцеї №93 На реалізації

Доданий
14.09.2020
Номер
142
Освітні та медичні проекти

Для учнів Ліцею 93 шкільна їдальня - улюблене місце для комунікації під час споживання смачної їжі. Це територія комфорту, безпеки та приємних емоцій. Молоде покоління має чудове відчуття естетики, отож сучасний дизайн з дотриманням усіх санітарно гігієнічних вимог та акцентом на здорове харчування є пріорітетом номер один.

Автор проєкту
Олеся
Олеся Мандзюк
Бюджет
598 555 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Анатолія Кос-Анатольського, 10, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Здоров'я дитини у великій мірі залежить від збалансованого харчування. Важливим чинником формування здорового способу життя школярів є харчування у шкільній їдальні. Приготування корисної їжі, естетично, раціонально, сучасно оформлений інтер’єр їдальні забезпечує здоров'я дітей, хороший настрій, позитивне сприйняття навколишнього середовища школярами, естетичну насолоду та комфорт учнів у зоні відпочинку.
Саме тому проект Ліцею №93 ЛМР «School food - Cool food» передбачає модернізацію приміщення їдальні закладу: ремонт та оптимізацію певних зон їдальні та придбання сучасної техніки, що дозволить створити комфортні умови для організації правильного та раціонального харчування школярів та працівників закладу.

Команда проекту

Учні, вчителі та батьки

Фотографії