• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безбар’єрний простір практичної науки "Puliui Science Hub" На реалізації

Доданий
14.09.2021
Номер
132
Освітні та медичні проекти

У Ліцеї Івана Пулюя ми вчимося для того, щоби покращити якість життя кожної людини, всієї країни та навіть планети. У цьому громадському проєкті ми стираємо межі дисциплін та створюємо безмежні можливості для реалізації розумового та творчого потенціалу учнів. "Puliui Science Hub" зробить можливими дослідження важливих сфер життя та закладає фундамент практичних знань успішного українця.

Автор проєкту
Бюджет
2 999 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Івана Пулюя, 16, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Реалізація проєкту Puliui Science Hub покращить та розширить процеси навчання та розвитку, зробить практичну науку доступною для кожного учня та дасть знання для більших можливостей у подальшому житті та професії. До мережі навчально-наукових лабораторій в рамках STEAM освіти увійдуть: Bio lab - надасть можливість поринути у світ експериментальної біології, мікробіології, біотехнології, поставити свої перші досліди, інтерпретувати їх та презентувати на шкільних та студентських конференціях. Chem lab відкриє для учнів захопливу хімію. Працюючи в лабораторних умовах, досліджувати структуру та властивості різних хімічних речовин. Math lab з можливостями розробки математичних моделей, створення алгоритмів, роботи з математичними даними. Physic lab для дослідження фізичних явищ у лабораторних умовах, наочного розуміння закономірностей та формул, ми повернемо фізиці заслужену цікавість та престиж серед учнів. Geografic lab доведе, що географія—це не лише карти. Вивчати клімат та погодні особливості за допомогою метеостанції буде не лише цікаво, а і корисно для загального або професійного подальшого розвитку учнів. Поза межами занять за шкільною програмою, ми прагнемо ростити учнів здоровими, творчими та технічно обізнаними. У цьому допоможуть: Food Lab з можливістю приготувати смачні та корисні страви, провести кулінарні дослідження та отримати базові знання з нутриціології. IT lab дасть перший досвід програмування для сайтів, автоматизації процесів та інтернету речей, а з Robo lab учні навчаться роботизувати процеси на базі систем Arduino. Astro lab розширить для учнів обрій у цілком прямому сенсі, завдяки дослідженню зоряного небаза допомогою сучасного теелскопа. Art lab—на базі Puliui Art Hall, надасть можливість досліджень та розвитку у сфері сучасного мистецтва: Відкриваючи доступ до якісної освіти та її #світло_для_кожного, команда ліцею дбає не лише про успіхи в навчанні. Наші учні опановують базу з фінансової грамотності, сталого розвитку та екологічного підходу до життя, зростають свідомими та активними громадянами. Для кого?
Учні ліцею Івана Пулюя отримають якісно кращі знання з важливих навчальних предметів та можливості для загального і професійного розвитку; Мешканці мікрорайону матимуть можливість навчати своїх дітей у ліцеї з європейським рівнем обладнання та можливостей для розвитку; Громада освітян міста зможе почерпнути досвід застосування технологій в навчальному процесі; Імідж державної освіти в місті та області покращиться завдяки поширенню позитивного досвіду учнів та вчителів ліцею.

Команда проекту

Педагогічний колектив Ліцею імені Івана Пулюя та ГО "Спільнота поколінь Пулюя"

Фотографії