• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сквер на вул. Пимоненка Відхилений

Доданий
14.09.2020
Номер
127
Інші проекти

Проєкт облаштування сучасного інклюзивного скверу на місці занедбаної ділянки на вул. Пимоненка. В проєкт закладаємо збереження дерев та хочемо створити затишне місце для прогулянки і відпочинку в мікрорайоні, що стрімко розвивається.

Автор проєкту
Олена
Олена Шестакович
Бюджет
599 830 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
Миколи Пимоненка вулиця, Львівська міська рада, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Ділянка майбутнього скверу знаходиться біля перехрестя вулиць Хлібної та Пимоненка, навпроти новозбудованої Villa Magnolia Spring. Ми вирішили використати простір занедбаної ділянки та створити сквер для всіх.

Мікрорайон між вулицями Пасічною та Зеленою, що зараз активно забудовується, незабаром заселиться великою кількістю нових жителів — тож місць для якісного відпочинку явно бракуватиме.

Прогулявшись ділянкою, яка зараз більше схожа на звалище, ми проаналізували її потенціал та зафіксували наявні дерева і кущі. Архітектурне бюро Replus bureau допомогло спроектувати рішення-пропозицію.

Пропонуємо до розгляду проєкт сучасного, добре продуманого простору, де можна буде насолодитись природою, спокоєм та спілкуванням з близькими.

Наша мета — за допомогою громадського бюджету закласти основи скверу, який в майбутньому буде розвиватися та покращуватися вже самими мешканцями мікрорайону (відповідно до проєкту).

У нас багато ідей для майбутніх покращень, тож громадський бюджет дозволить нам зробити перший крок до створення нашого спільного простору, в якому буде гарно, затишно та безпечно всім.

Підтримайте нашу ініціативу, приєднуйтесь до групи у Фейсбуці та, звісно, голосуйте за проект. І до зустрічі у сквері на Пимоненка!

Команда проекту

Сергій Торба
Олена Шестакович
Replus bureau (Христина Бадзян)

Фотографії

Експертна оцінка