Нехай б'ється серце дитини! Реалізований

Доданий
13.09.2021
Номер
119
Освітні та медичні проекти

Метою проєкту є забезпечення лікарні сучасним високоякісним медичним обладнанням для надання допомоги діткам з хворобами серця та судин. Вчасно проведена операція – це їх шанс на життя.

Автор проєкту
Олена
Олена Скречко
Бюджет
2 950 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Івана Миколайчука, 9, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Щороку в Україні від серцево-судинних хвороб помирає понад 800 діток. Перш за все ціною дитячого життя та здоров'я є вчасно проведена операція, нерідко такі складні втручання потрібно виконати вже впродовж перших років або навіть тижнів чи днів життя.
Для проведення дитячих кардіохірургічних операцій лікарям вкрай необхідне високоякісне і надійне обладнання. У рамках проєкту планується забезпечити відділення дитячої кардіохірургії сучасним наркозно-дихальним апаратом. Проведення наркозу для хірургічного втручання є не менш відповідальним і складним завданням, ніж власне саме оперативне втручання.
Вищезгадане обладнання забезпечує керовану анестезію дітям будь-якого віку, лікар-анестезіолог може якнайкраще аналізувати головні параметри дихання під час проведення операцій. Це робить процес втручання більш безпечним, а післяопераційне відновлення швидшим.

Фотографії