• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Наша нова їдальня. Смачно. Затишно. Сучасно». Очікує рішення

Доданий
13.09.2021
Номер
118
Освітні та медичні проекти

«Благоустрій їдальні - це збереження і зміцнення здоров'я дітей. Від життєрадісності , бадьорості, здоров'я дітей залежить їх розвиток, світогляд, міцність знань, віра у свої сили. Тому харчування у їдальні є пріоритетним у роботі навчального закладу»

Автор проєкту
Бюджет
2 964 225 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Кирила Трильовського, 17, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Основна мета – створити належні умови для споживання їжі у в СЗШ №1 м. Львова задля збереження та зміцнення здоров’я дітей. Здоров’я дитини понад усе! Школа нового покоління повинна мати затишну, теплу сучасну їдальню. Адже це одне з найважливіших приміщень навчального закладу, і харчування в їдальні є пріоритетним у роботі школи.

Зміни в їдальні СЗШ №1 необхідні! Існуючий харчовий блок у жахливому стані, приміщення обідньої зали незатишне, холодне, похмуре; не відповідає сучасним вимогам організації шкільного харчування, потребам батьківської громади, стандартам ДСТУ. Капітальний ремонт їдальні не проводився від початку створення школи (з 1998 року); Обладнання фізично зношене, застаріле, незмінне понад 20 років. Навчальний заклад нараховує 844 учнів та 67 педпрацівників, що вимагає ефективного використання часу для приготування здорової їжі.

Рішення для розв’язання проблеми є!

Реконструкція обідньої зали-їдальні, встановлення сучасної лінії роздачі їжі, придбання нових меблів; також модернізація харчоблоку, оновлення побутової техніки для кухні.

Це забезпечить покращення санітарно-гігієнічних умов харчування, підвищить ефективність працездатності школярів, відновлення їх емоційних та фізичних сил.

Повноцінне, якісне здорове та безпечне харчування 844 учнів, 67 учителів та інших працівників школи.

Фотографії

Фотографії реалізованого проєкту